Izsludina konkursu "Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai"

Publicitātes attēls pexels.com

Izsludina konkursu "Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai"

Ir stājušies spēkā Rīgas valstspilsētas pašvaldības saistošie noteikumi un Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RVP IKSD) nolikums konkursam “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai”.

Līdzfinansējuma mērķis ir nodrošināt Rīgas atklāto čempionātu pieaugušajiem sarīkošanu, Rīgas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošanu un apvienoto čempionātu un meistarsacīkšu sarīkošanu labāko sportistu noteikšanai Rīgā.

Līdzfinansējumu var saņemt sacensībām, kas notiks laika posmā no 01.04.2024. līdz 15.12.2024.

Ar saistošiem noteikumiem, nolikumu un pielikumiem iepazīties pievienotajos dokumentos, atverot saiti ŠEIT.

Ceļvedis dokumentu iesniegšanai, atverot saiti ŠEIT.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 15. februāra plkst. 12.00, noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai informētu par aktuālāko konkursā “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai”, RVP IKSD organizēs semināru, kurā aktualizēs informāciju par konkursu, kā arī būtiskākajām nepilnībām līdz šim iesniegtajos pieteikumos.

  • Seminārs notiks 2. februārī plkst. 12.00 platformā “Microsoft Teams”.

Lai pieteiktos un saņemtu piekļuves saiti, lūgums līdz 1. februāra plkst. 16.00 nosūtīt uz e-pastu vaira.plataca@riga.lv organizācijas nosaukumu un pārstāvja, kas piedalīsies seminārā, vārdu, uzvārdu, amatu un e-pasta adresi.

Semināra dalībniekiem 2. februārī līdz plkst. 10.00 uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite piekļuvei semināram.

Atbildīgais: Vaira Platača, tālr. 67037246, 29392996, e-pasts: vaira.plataca@riga.lv