RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai Sports 15.02.2024. 01.04.2024. - 15.12.2024. Rezultāts

Ir stājušies spēkā Rīgas valstspilsētas pašvaldības saistošie noteikumi un Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RVP IKSD) nolikums konkursam “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai”.

Līdzfinansējuma mērķis ir nodrošināt Rīgas atklāto čempionātu pieaugušajiem sarīkošanu, Rīgas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošanu un apvienoto čempionātu un meistarsacīkšu sarīkošanu labāko sportistu noteikšanai Rīgā.

Līdzfinansējumu var saņemt sacensībām, kas notiks laika posmā no 01.04.2024. līdz 15.12.2024.

Ar saistošiem noteikumiem, nolikumu un pielikumiem iepazīties pievienotajos dokumentos zemāk.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 15. februāra plkst. 12.00, noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai informētu par aktuālāko konkursā “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas čempionātu pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai”, RVP IKSD organizēs semināru, kurā aktualizēs informāciju par konkursu, kā arī būtiskākajām nepilnībām līdz šim iesniegtajos pieteikumos.

  • Seminārs notiks 2. februārī plkst. 12.00 platformā “Microsoft Teams”.

Lai pieteiktos un saņemtu piekļuves saiti, lūgums līdz 1. februāra plkst. 16.00 nosūtīt uz e-pastu vaira.plataca@riga.lv organizācijas nosaukumu un pārstāvja, kas piedalīsies seminārā, vārdu, uzvārdu, amatu un e-pasta adresi.

Semināra dalībniekiem 2. februārī līdz plkst. 10.00 uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite piekļuvei semināram.

Atbildīgais: Vaira Platača, tālr. 67037246, 29392996, e-pasts: vaira.plataca@riga.lv

Rezultāti