RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, starptautisku un pilsētas mēroga sacensību organizēšanai Rīgā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, starptautisku un pilsētas mēroga sacensību organizēšanai Rīgā Sports 16.02.2024. 01.04.2024. - 15.12.2024. Rezultāts

Ir stājušies spēkā Rīgas valstspilsētas pašvaldības saistošie noteikumi un Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RVP IKSD) nolikums konkursam “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, starptautisku un pilsētas mēroga sacensību organizēšanai Rīgā”.

Līdzfinansējuma mērķis ir atbalstīt pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, kā arī starptautisku un pilsētas mēroga sporta sacensību norisi Rīgā.

Līdzfinansējumu var saņemt sacensībām, kas notiks laika posmā no 01.04.2024. līdz 15.12.2024. 

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 16. februāra plkst. 12.00, noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai informētu par aktuālāko konkursā  “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, starptautisku un pilsētas mēroga sacensību organizēšanai Rīgā”, RVP IKSD organizēs semināru, kurā aktualizēs informāciju par konkursu, kā arī būtiskākajām nepilnībām līdz šim iesniegtajos pieteikumos.   

  • Seminārs notiks 5. februārī plkst. 12.00 platformā “Microsoft Teams”.

Lai pieteiktos un saņemtu piekļuves saiti, līdz 4. februāra plkst. 16.00 nosūtīt uz e-pastu kristine.barona@riga.lv: organizācijas nosaukumu, pārstāvja vārdu, uzvārdu, amatu, kas piedalīsies seminārā un e-pasta adresi uz kuru nosūtīt piekļuves saiti.

Semināra dalībniekiem 5. februārī līdz plkst. 10.00 uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite piekļuvei semināram.

Atbildīgais: Kristīne Barona, tālr. 67105352, 28822885, e-pasts: kristine.barona@riga.lv

 

 

Rezultāti