RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta organizācijai, kura īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas Rīgā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta organizācijai, kura īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas Rīgā Sports 25.05.2022. 01.07.2022. - 31.12.2022. Rezultāts

Konkursa mērķis ir piešķirt finanšu līdzekļus Rīgā darbojošām nevalstiskajām sporta organizācijām, kuras īsteno profesionālās ievirzes sporta programmas. Līdzfinansējums piešķir treniņu procesam  un organizācijas kapacitātes stiprināšanai.

Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas savu darbību Rīgas administratīvajā teritorijā veic ne mazāk kā vienu gadu un kuras audzēkņu vecums nepārsniedz 25 gadu vecumu.

Līdzfinansējumu var saņemt laika posmā no 1.07.2022. līdz 31.12.2022.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 25. maija plkst. 12.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu 9. maijā plkst. 14.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā  departamenta speciālists atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 6.maijam lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un uz e-pastu inta.streica@riga.lv.

Atbildīgais: Inta Streiča, tālr. 67037252, 29662622, e-pasts: inta.streica@riga.lv.  

Rezultāti