RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss par finansiālu atbalstu nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss par finansiālu atbalstu nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Sports 28.12.2017. 02.01.2018. - 30.12.2018. Rezultāts

Kā jau ziņots 5. decembrī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu par finansiālu atbalstu nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Rīgā.

Starptautisku un nozīmīgu sacensību finansēšanas konkursu rīko, lai veicinātu starptautisku un pilsētai nozīmīgu sacensību norisi. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu, piemēram Baltijas čempionātus, starptautiskas un nozīmīgas sacensības, kas iekļautas dažādos sacensību kalendāros.

Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037437 vai e-pastu kristine.luse@riga.lv.

 

Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. decembra plkst. 12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem.

Konkursa dalībniekiem būs iespēja ierasties uz informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par pieteikumu aizpildīšanas kārtību. Sanāksme notiks 11. decembrī plkst. 11.00 Rīgas Kongresu nama 214. telpā. 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments 2017. gada decembrī izsludina trīs konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai, tajā skaitā  tautas sporta sacensību, bērnu un jauniešu sacensību, kā arī starptautisku sacensību norisei Rīgā.

 

Rezultāti