RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Finansēšanas konkurss bezmaksas sporta nodarbību projektam “Rīga Sporto”

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Finansēšanas konkurss bezmaksas sporta nodarbību projektam “Rīga Sporto” Sports 26.04.2021. 10.05.2021. - 25.09.2021. Rezultāts

Konkursu organizē, lai nodrošinātu regulāras sporta nodarbības, dodot iespēju iedzīvotājiem bez maksas uzlabot veselību, attīstīt fiziskās spējas un sekmēt aktīva brīvā laika pavadīšanas paradumu veidošanos.

Nodarbības tiks plānotas vismaz 10 Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas apkaimēs, kurās 16 nedēļu garumā vismaz divas reizes nedēļā pēc plkst. 17.00 organizēs nodarbības, kuru ilgums ir ne īsāks par 45 minūtēm.

Pretendentam visās pieteikumā norādītajās apkaimēs nodarbību publicitātei jāizmanto departamenta noteiktais nosaukums “Rīga Sporto” un vizuālā identitāte.

Nodarbībām jānotiek laika periodā no 10.05.- 25.09., ne mazāk kā 16 nedēļas. Iesniegtajiem projektiem ir jābūt sagatavotiem saskaņā ar drošības pasākumiem, kas piemērojami, balstoties uz MK rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 26. aprīļa plkst. 14. 00 elektroniski parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu (vienā EDOC formāta datnē), nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd.sportjaun@riga.lv.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvanīt Kristīnei Baronei (tālr. 67105352) vai rakstīt e-pastā: kristine.barona@riga.lv).

 

Rezultāti