RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību finansēšanas konkurss 2021. gadam

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību finansēšanas konkurss 2021. gadam Sports 16.03.2021. 06.04.2021. - 31.12.2021. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību līdzfinansēšanai, lai sekmētu šāda līmeņa sporta notikumu norisi Rīgā.

Konkursā tiks izvērtēti un finansiāli atbalstīti projektu pieteikumi pasaules un Eiropas čempionātu finālsacensību organizēšanai Rīgā. Projektu pieteikumus var iesniegt Latvijā atzītas Nacionālās sporta federācijas, kas ir tiešie sacensību organizatori. Sacensību norise jāīsteno laikā posmā no 2021. gada 6. aprīļa līdz 31. decembrim.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti - skatīt zemāk.

Pieteikumi jāiesniedz līdz  2021. gada 16. marta plkst. 16.00, nolikumā noteiktajā kārtībā, nosūtot uz e-pasta adresi: iksd.sportjaun@riga.lv.

Papildu informācija par konkursu pieejama pa tālruņiem 67037245, 28660964 (A.Lūsis), kā arī informācijas ceļvedī RD IKSD sociālo tīklu kontos – facebook.com/rd.iksd, twitter.com/rdiksd

Par konkursiem iesniegto pieteikumu saraksta publiskošanu

Pandēmijas apstākļos pieteikumi 2021. gada finansēšanas konkursiem pārsvarā tiek iesniegti elektroniski, dažkārt arī papīra formātā, pieteikumus iemetot korespondences kastē pie Klientu apkalpošanas centra durvīm Valdemāra ielā 5.

Lai pieteicējs gūtu pārliecību, ka viņa projekts tiešām ir “ieskaitīts” vērtējamo sarakstā, pēc visu pieteikumu saņemšanas un caurskatīšanas iesniegto projektu sarakstu publicēsim šajā sadaļā Finansēšanas konkursi pie konkursa rezultātiem.

Kad komisija būs izvērtējusi konkursu, sēdes protokola izrakstu par finansēšanas konkursa rezultātiem publicēsim, dzēšot iesniegto projektu pieteikumu sarakstu.

Rezultāti