RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Brīvā laika aktivitāšu “Bezmaksas sporta nodarbības Rīgas pilsētas apkaimju iedzīvotājiem” finansēšanas konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Brīvā laika aktivitāšu “Bezmaksas sporta nodarbības Rīgas pilsētas apkaimju iedzīvotājiem” finansēšanas konkurss Sports 08.06.2020. 25.06.2020. - 15.10.2020. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu “Brīvā laika aktivitāšu “Bezmaksas sporta nodarbības Rīgas pilsētas apkaimju iedzīvotājiem” finansēšanas konkurss”.

Konkursu organizē, lai nodrošinātu regulāras sporta nodarbības, dodot iespēju iedzīvotājiem uzlabot veselību, attīstīt fiziskās spējas un sekmēt aktīva brīvā laika pavadīšanas paradumu veidošanos. Nodarbības tiek plānotas vismaz 10 Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas apkaimēs, brīvā dabā, ne mazāk kā divas reizes nedēļā un to ilgums ir vismaz 45 minūtes.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 8. jūnija plkst. 17.00 elektroniski parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu (vienā EDOC formāta datnē), nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd.sportjaun@riga.lv.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvanīt Kristīnei Baronei (tālr. 67105352) vai rakstīt e-pastā: kristine.barona@riga.lv).

Iesniegtajiem pieteikumiem un piedāvājumam ir jābūt saskaņā ar drošības pasākumiem, kas piemērojami, balstoties uz MK rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Rezultāti