RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas sportistu un komandu dalībai pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un starptautiskās sacensībās

Nosaukums Joma Norises laiks
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība Rīgas sportistu un komandu dalībai pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un starptautiskās sacensībās Atbalsts Rīgas Sportistiem 01.01.2023. - 31.12.2023.

Līdzfinansējuma pieprasījumu var iesniegt Latvijā atzīta sporta federācija vai Pašvaldības administratīvajā teritorijā reģistrēta nevalstiska sporta organizācija, kas ir federācijas biedre.

Pieteikumi atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, iesniedzami tikai elektroniskā formātā ne vēlāk kā 20 dienas pirms sacensībām, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.


Otrdien, 2023. gada 31. janvarī, plkst. 11.30 platformā “Microsoft Teams” būs tiešsaistes seminārs, kurā departamenta speciālisti stāstīs par līdzfinansējuma saņemšanas nosacījumiem un pieteikuma sagatavošanu, kā arī atbildēs uz jautājumiem.

Lai pieteiktos un saņemtu piekļuves saiti, līdz 30. janvāra plkst. 16.00 lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, organizācijas pārstāvja vārdu, uzvārdu, kas piedalīsies vebinārā, un e-pasta adresi, nosūtot informāciju e-pastā anrijs.lusis@riga.lv.


Atbildīgais: Anrijs Lūsis, tālr. 67037245, 28660964, e-pasts: anrijs.lusis@riga.lv.

 

Piešķirtais finansējums