Foto no iepriekšējā gada bērnu un jauniešu Tekvon-do spēlēm “Baltijas tīģerēns 2024”

Publicitātes attēls

Norisināsies bērnu un jauniešu Tekvon-do spēles “Baltijas tīģerēns 2024”

2024. gada 6. aprīlī Rīgas Sporta skolas „Arkādija” manēžā tiks aizvadītas, Latvijas Tekvon-do federācijas organizētās bērnu un jauniešu Tekvon-do spēles “Baltijas tīģerēns 2024”.

Dalībnieku iedalījums sacensībās pa vecuma grupām:

  • bērni, jaunākā grupa: (5-7 gadi);
  • bērni, vecākā grupa: (8-10 gadi); 
  • kadeti: (11-13 gadi);
  • juniori: (14-17 gadi).

Uz šīm nu jau tradicionāli notiekošajām bērnu-jauniešu Tekvon-do spēlēm plāno ierasties dalībnieku komandas no visās Latvijas, kā arī no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija un Zviedrija. Tāpat arī šajā gadā interesi par sacensībām ir izrādījuši sportisti no citiem sporta veidiem. Tiek gaidīta arī aktīva pašmāju sporta klubu piedalīšanās no dažādiem Latvijas reģioniem.

Tiek plānotas sacensības Tekvon-do formālo vingrinājumu “Tul” disciplīnā, kā arī brīvā sparinga disciplīnā, gan puišiem, gan meitenēm. Izvērtējot dalībnieku un skatītāju atsaucību iepriekšējos gados, arī šogad tiek plānots aizvadīt tādas aizraujošas sacensību disciplīnas kā komandu stafete ar šķeršļu joslu, kā arī sitienu spēka sacīkstes, kas sniedz pozitīvas emocijas visiem dalībniekiem un klātesošajiem.

Pasākums tika organizēts sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un tiek līdzfinansēts no Rīgas pašvaldības līdzekļiem.

Sacensību sākums plkst. 10.00, turnīra svinīgā atklāšana un paraugdemonstrējumi - plkst 13.00. Sacensību uzvarētāju apbalvošana, kā arī komandu ieskaites apbalvošanas ceremonija plānojas 18.30.

Sacensību nolikums