RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Foto

Izsludina konkursu “Rīgas pilsētas atklāto čempionātu un Rīgas pilsētas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošanai”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu Rīgas pilsētas atklāto čempionātu un Rīgas pilsētas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu organizēšanai.

Konkursa mērķi ir:
1. nodrošināt Rīgas pilsētas atklāto čempionātu sarīkošanu un labāko sportistu noteikšanu Rīgas pilsētā.
2. nodrošināt Rīgas pilsētas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošanu un labāko jaunatnes sportistu noteikšanu Rīgas pilsētā.

Konkursā piedalās Latvijā atzītās (saskaņā ar Latvijas Sporta federāciju padomes reģistru) Nacionālās sporta federācijas un to juridiskie biedri (nevalstiskās organizācijas), kas ir tiešie sacensību organizatori un sacensību organizēšanas pieredze ir ne mazāk kā viens gads.

Čempionātam vai meistarsacīkstēm ir jānotiek sacensībām atbilstošā sporta bāzē Rīgas pilsētā laikposmā no 2020. gada 15. augusta līdz 2020. gada 31. decembrim.

Iepazīties ar nolikumu un saistītiem pielikumiem var iepazīties ŠEIT

Pieteikumi, atbilstoši nolikuma prasībām, ir jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, vai organizācijas paraksttiesīgās personas parakstītu ar drošu elektronisku parakstu un laika zīmogu (vienā EDOC formāta datnē) ir jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv līdz 6. jūlija plkst.16.00.

Sacensības jārīko, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā varat konsultēties pie atbildīgās personas Egīla Eglīša pa tālruni: 67037246, 27898472, egils.eglitis@riga.lv.

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit