“Skibox balvā” skrituļslidošanā Reinsons spraigā duelī pārspēj Znotiņu, sievietēm uzvar Priedīte

Šajā nedēļā Mežaparkā Rīgā notikušajā lielākā Latvijas skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” 3. posmā aizraujošās sacensībās 10km (14 apļi) distancē abu Latvijas vadošo skrituļslidotāju starpā Sandis Reinsons pārspēja Reini Znotiņu, bet sievietēm dominēja vadošā valsts skrituļslidotāja Agate Priedīte.

Pirmajā posmā ar intervāla startu uzvarēja Reinis Znotiņš, bet otrajā posmā, nepiedaloties Znotiņam, pārliecinoši pirmais bija Reinsons. Līdz ar to bija liela interese, kurš šoreiz būs pirmais. Pēdējā aplī abi devās kopā, kā arī līdz apļa vidum viņi bija viens pie otra, bet tad Latvijas čempionātos šogad virsroku ņēmušais Reinsons paātrinājās un nodrošināja uzvaru, otro reizi esot pirmajam un pirmo reizi pārspējot Znotiņu šogad tieši “Skibox balvā”. Iepriekšējos divos posmos otro vietu ieguvušais Gustavs Vācietis, kurš noturējās abiem līderiem līdzi līdz 10. apļa beigām, ieguva trešo vietu, atkal esot labākajam junioru konkurencē.

Ceturtais finišēja labākais no Master grupām Lauris Bitenieks, bet līdzīgā cīņā par piekto vietu otrs labākais juniors Rodrigo Šaudiņš pēdējā aplī aizbrauca prom no ilgu laiku kopā braucošā otra labākā Master grupas pārstāvja Arvja Miezīša, kurš noslēdza sešinieku. Augstā septītā vieta U13 grupas līderim Mārtiņam Baumanim, bet spraigajā duelī par uzvaru U11 grupā 3km distancē Marks Liepkauls apsteidza Martinu Turlo.

Sievietēm jau no paša sākuma vienatnē līderpozīcijās izvirzījās Agate Priedīte, svinot kārtējo pārliecinošo uzvaru. Parējās divas godalgas nopelnīja māsas Krūmiņas Anna un Katrīna, kura bija pirmā pie juniorēm, bet cieši viņām blakus ceturtā finišēja labākā jauniete Nora Sloka.