Noslēdzies Rīgas atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē

14.septembrī Rīgas 6. vidusskolā norisinājās Rīgas atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē jauniešiem U9 un U11 grupās, kā arī Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes 64 lauciņu dambretē jauniešiem U14 un U19 vecuma grupās.

U9 vecuma grupā meitenēm pirmo vietu ar iegūtajiem 11 punktiem izcīnīja Velta Urmane (Baltais Kauliņš), otrajā vietā arī ar iegūtajiem 11 punktiem ierindojās Marta Paegle (Valmiera), bet trešo vietu ar 10 punktiem izcīnīja Rebeka Rīna (Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skola).

U9 vecuma grupā zēniem pirmo vietu ar iegūtajiem 10 punktiem izcīnīja Osvalds Vizulis (DAB Baloži) , otrajā vietā arī ar iegūtajiem 10 punktiem ierindojās Endijs Tīlens (Valmiera), bet trešo vietu ar 10 punktiem izcīnīja Matīss Rimicāns (Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skola).

U11vecuma grupā meitenēm pirmo vietu ar iegūtajiem 14 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova (Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola), otrajā vietā arī ar iegūtajiem 11 punktiem ierindojās Anna Ļebedinska (Rīga), bet trešo vietu ar 10 punktiem izcīnīja Ramona Serpāne (Kuldīgas novada sporta skola).

U11 vecuma grupā zēniem pirmo vietu ar iegūtajiem 16 punktiem izcīnīja Aleksandrs Petrovs (Hameleons) , otrajā vietā ar iegūtajiem 12 punktiem ierindojās Artemijs Bogdanovs (Rīga), bet trešo vietu arī ar 12 punktiem izcīnīja Maksims Novickis (biedrība “Dambrete”).

U14 vecuma grupā meitenēm pirmo vietu ar iegūtajiem 9 punktiem izcīnīja Alise Jaunkalne (Valmiera), otrajā vietā ar iegūtajiem 8 punktiem ierindojās Milana Suboča (Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skola), bet trešo vietu ar iegūtajiem 7 punktiem izcīnīja Katrīna Reiziņa (Limbažu novada sporta skola).

U14 vecuma grupā zēniem pirmo vietu ar iegūtajiem 11 punktiem izcīnīja Iļja Trasko (DAB Zolitūde) otrajā vietā ar iegūtajiem 11 punktiem ierindojās Maksims Ziņevičs (Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola), bet trešo vietu ar 10 punktiem izcīnīja Ņikita Vorotņikovs (DAB Zolitūde).

U19 vecuma grupā juniorēm pirmo vietu ar iegūtajiem 11 punktiem izcīnīja Darja Drabova (Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola), otrajā vietā ar iegūtajiem 9 punktiem ierindojās Olga Protopopova (Hameleons).

U19 vecuma grupā junioriem pirmo vietu ar iegūtajiem 14 punktiem izcīnīja Pēteris Kripans (biedrība “Dambrete”), otrajā vietā ar iegūtajiem 13 punktiem ierindojās Everts Rūdolfs Lepsis (Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skola), bet trešo vietu ar 10 punktiem izcīnīja Roberts Serpāns (Kuldīgas novada sporta skola).

15.septembrī Rīgas 6. viduskolas telpās norisinājās Rīgas atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē sievietēm un vīriešiem.

Sieviešu konkurencē par Rīgas čempioni ar izcīnītajiem 9 punktiem kļuva un zelta medaļu saņēma Antra Valnere (Ropaži), otrajā vietā ar 6 punktiem ierindojās un sudraba medaļu saņēma Regīna Piroņena (Bauskas Prātnieks), bet trešo vietu un bronzas medaļu izcīnīga Zoja Uvačana (Rīgas SVK).

Vīriešu konkurencē, izcīnot 11 punktus, par Rīgas čempionu kļuva Everts Rūdolfs Lepsis (Bauskas Prātnieks), Denijs Vilhelms Krauklis (Bauskas Prātnieks) arī ar 11 punktiem ierindojās otrajā vietā un saņēma sudraba medaļu, bet trešo vietu ar deviņiem iegūtajiem punktiem izcīnīja Oļegs Kita (Baltais kauliņš).

Pirmo vietu ieguvēji sievietēm un vīriešiem izcīnīja tiesības spēlēt Latvijas čempionāta finālā 2025.gadā.