Foto

Noslēdzies Rīgas 1. atklātais u-šu kungfu čempionāts

9. oktobrī Rīgā, Aglonas ielā 35 k-2, notika sacensības "1. Rīgas Atklātais U-šu Kungfu čempionāts ". 

Sacentās sportisti no četriem Latvijas klubiem. Kopējais sacensību dalībnieku skaits – 42 sportisti, kuri kopā piedalījās 53 u-šu taolu uzstāšanās veidos un 16 cīņās jaunajā u-šu sporta virzienā – ķīniešu paukošanā – u-šu Bingdao.

Latvijā otro reizi tika aizvadītas sacensības u-šu Bingdao kā atsevišķā disciplīnā, par ko izskanēja labas atsauksmes no kolēģiem, kuri vēroja sacensības tiešsaistē, gan no pašiem dalībniekiem. Bingdao ir drošs un jautrs sporta veids, kas piemērots bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem ar jebkādu fizisko sagatavotību.

Dalībnieki cīnījās dažādās vecuma kategorijās un u-šu taolu veidos – gan mūsdienu, gan tradicionālos veidos. Uzvarētāji saņēma medaļas, diplomus un speciālās balvas ar sacensību simboliku.

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, sportistu skaits sacensībās bija mazāks, nekā pirms pandēmijas periodā. Nebija iespējas ierasties sportistiem no citām Eiropas valstīm, Krievijas un Baltkrievijas.

Skatītājiem bija iespēja vērot uzstāšanās ar dažāda veida u-šu sporta inventāru – zobens, nūjā, vēdeklis un citus. Tā kā klātesošo skatītāju skaits bija stingri ierobežots, viesiem bija unikāla iespēja sekot līdzi sacensību gaitai tiešsaistē, jo Youtube kanālā Wushu TV Latvia tika nodrošināta tiešraide no sacensību norises vietas:
https://youtu.be/V5bhlzRJ2Ek 

Galerijas