Feldbergs Melburnā uzlabo savu rezultātu arī 50m peldējumā

Feldbergs Melburnā uzlabo savu rezultātu arī 50m peldējumā

Šodien, 15. decembrī, 16.FINA Pasaules čemionāta trešajā dienā, rīdzinieks Ģirts Feldbergs sasniedza jaunu personīgo rekordu 50m peldējumā uz muguras, ieņemot 33. vietu četrdesmit sportistu konkurencē.

Feldbergs distanci veica 24.67 sekundēs, tādējādi uzlabojot savu šī gada Rīgas Sprintā sasniegto personīgo rekordu par 0.09 sekundēm. Atgādināsim, ka čempionāta pirmajā dienā Feldbergs finišēja ar personīgo rekordu arī divas reizes garākā distancē.

Tikmēr Arinai Baikovai šodien 25. vieta starp 30 dalībniecēm 100m kompleksā ar finiša laiku viena minūte un 05.22 sekundes (1:05.22).

Gan Baikovai, gan Feldbergam ar to dalība pasaules čempionātā ir noslēgusies. Rītdien uz starta blokiem dosies Daniils Bobrovs (200m brasā), bet dienu vēlāk savu otro startu šajā čempionātā aizvadīs debitants Kristaps Miķelsons, kurš startēs 400m kompleksā.

Latvijas izlases sportistu dalība FINA pasaules čempionātā tiek līdzfinansēta no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas piešķirtiem valsts budžeta līdzekļiem, kā arī ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Avots - https://swimming.lv/