Dobrecovs/Ļevčenko izcīna 10.vietu Eiropas kausā 10 dejās

Dobrecovs/Ļevčenko izcīna 10.vietu Eiropas kausā 10 dejās

Francijā notikušajā Eiropas kausā 10 dejās (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas) pusfinālā iekļuva un 10. vietu izcīnīja Latvijas čempioni Romāns Dobrecovs un Violeta Ļevčenko, kuriem pavisam maz pietrūka līdz finālam, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Eiropas kauss tiek rīkots papildu Eiropas čempionātam un arī notiek vienu reizi gadā. Jūnijā Romāns Dobrecovs ar Violetu Ļevčenko ieguva 10.vietu Eiropas kausā Standartdejās, bet tagad to pašu atkārtoja 10 deju programmā. Latvijas labākais 10 deju pāris pārliecinoši iekļuva pusfinālā un pretendēja uz finālu.

Pusfinālā izveidojās pieci izteikti līderi, bet Romānam ar Violetu izvērtās ļoti līdzīga cīņa punkts punktā par noslēdzošo sesto vietu finālā ar Lietuvas, Itālijas, Šveices un Rumānijas dejotājiem. Smolko deju studiju pārstāvošie Dobrecovs un Ļevčenko, pateicoties galvenokārt Standartdeju programmai, ieguva 25 punktus, tikai par 6 punktiem atpaliekot no fināla un līdzīgajos rezultātos ieņemot 10.vietu.

Iegūstot pirmās vietas visās desmit dejās, pārliecinošu uzvaru svinēja Germans Pugačovs un Ariadna Tišova no Krievijas. Sudraba medaļu ieguva mājinieki Žans Fransuā Guodrī un Ilmira Jarullina, bet godalgoto trijnieku noslēdza Azerbaidžānu pārstāvošie Jegors Nikolajevs un Aleksandra Raskatova. Piekto vietu izcīnīja Lietuvas dejotāji Karolis Burneikis/Diana Epeikina.