Aizvadīts Otrais Rīgas atklātais pirmsskolas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

Aizvadīts Otrais Rīgas atklātais pirmsskolas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

2. jūnijā tika aizvadīts Otrais Rīgas atklātais pirmsskolas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kuru organizēja SIA “Amats un Dizains” Mācību centrs. Turnīrā piedalījās 16 komandas un kopsummā 6 dažādi treneri.

Turnīrā tika izspēlētas piecas kārtas un katru kārtu izlozēja datora programma. Par turnīra uzvarētajiem kļuva komanda “Monstri”, kurus trenē Vsevolods Teterins. Komanda ieguva 9 punktus no 10 iespējamiem un jāatzīst, ka komandas nosaukums atbilst vietai. Komandas sastāvā spēlēja arī Latvijas vicečempione ātrspēlē. Otro vietu izcīnīja viesi no Dobeles, tas ir, Vecauces komanda. Vecauce ieguva 8 punktus no 10 iespējamiem, komandu trenē Sandra Brūna. Par trešo vietu cīnījās vairākas komandas, bet vislabākajā pozīcijā bija “Jaunmārupes Realitāte”, kas uzvaras gadījumā būtu trešajā vietā, bet neveiksme un “Māras Skudriņas” izcīnīja trešo vietu. Komandu galvenais treneris ir Māris Mitenbergs

Pirmās trīs vietas saņēma komandas kausus, kas pienākas attiecīgai iestādei, kuru pārstāv komanda, bet bērni saņēma medaļas un diplomus. Pirmās divas komandas papildus saņēma apmeklējumus uz Zooloģisko dārzu, bet trešās vietas komanda - apmeklējumu uz „Forum cinemas”. 

Visi turnīra dalībnieki saņēma piemiņas balvas un atzinības diplomus. 

Liels paldies turnīra atbalstītajiem un sponsoriem: Rīgas domes Izglītības un Kultūras departamentam, Zooloģiskajam dārzam un veikalu tīklam  “Lāčuks”. 

Pateicoties tiem turnīra dalībnieki ieguva vērtīgas balvas, savukārt, RD Izglītības un Kultūras departaments atbalstīja turnīra norisi – nodrošinot turnīru ar piemērotām telpām.  

Vēlamies arī vērst Jūsu uzmanību uz to, ka šobrīd tiek domāts par jauno sezonu un vairāku šādu turnīru rīkošanu. 

 

Dambretes treneris Edijs Novickis