RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Foto

Vecāķu "Beach Fest 2020" ir noslēdzies

Vecāķu "Beach Fest 2020" ir bijis kā lidojums ar uzvaras saucieniem, zaudējuma sarūgtinājumu, kopā būšanas emocijām un neaprakstāmu prieku un lepnumu uz goda pjedestāla.

Krāsaini esam aizvadījuši Vecāķu "Beach Fest 2020" piecu dienu garumā. Festivāla ietvaros norisinājās gan Rīgas atklātais čempionāts (Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posms) U14, U16, U18 un U20 vecuma grupās, gan amatieru sieviešu, vīriešu un jauktais turnīrs, gan festviāla kulminācijā paraugspēlēs tikāmies ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem Tīnu Graudiņu, Anastasiju Kravčenoku, Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču un mūsu viesiem no Polijas – Katarzinu Kocioleku un Kingu Vojtasiku, kā arī kaimiņu -Igauņu voljebolistiem – Martu Tisāru un Timo Lohmusu. Esam gandarīti par paveikto, prieks bija satikt ikvienu dalībnieku un skatītāju un dzirdēt labus vārdus no kaimiņu komandām, kas vēl tikai plāno izveidot līdzīgus festivālus jauniešiem.

Kopumā Vecāķu "Beach Fest 2020" piedalījās 666 dalībnieki. Jauniešu turnīros piedalījās 530 jaunieši (U14: 32 meiteņu, 22 puišu; U16: 46 meiteņu, 39 puišu; U18: 40 meiteņu, 29 puišu un U20: 30 meiteņu, 27 puišu komandas), kam pievienojās 128 amatieri (21 mix komanda, 43 sieviešu un vīriešu komandas) un 8 profesionāli pludmales volejbolisti. Vecāķu BEACH FEST 2020 tika pārstāvēta Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltkrievija un Ukraina.

Rezultāti – Rīgas atklātais čempionāts (Latvijas Jaunatnes čempionāta 2.posms)

14. jūlijs U20 vecuma grupa
1. Anete Namiķe / Varvara Brailko (Beach Box Gepardi);
2. Krista Paegle / Kristīne Briede (Brazīlija/Beach Box);
3. Melānija Vasiliauskaite / Ariana Rudkovskaja (Lietuva)

1. Patriks Pinka / Ralfs Namiķis ( Murjāņu Sporta ģimnāzija)
2. Dāvi Teteris / Sandis Bērziņš (O-Sands);
3. Dāvis Storķis / Gustavs Auziņš (Murjāņu Sporta ģimnāzija)

15. jūlijs U14 vecuma grupa
1. Līva Ēbere / Agnese Grīnberga (Beach Arena);
2. Aurēlija Kotāne / Rēzija Puškundze (Beach Box Gepardi);
3. Estere Martinsone / Estere Oša (Limbažu un Salacgrīvas NSS)

1. Ralfs Andrejevs / Patriks Orups (O-Sands);
2. Valters Ķirsons / Markuss Vensbergs (O-Sands / RVS);
3. Reds Martinsons / Kārlis Mardoks (Limbažu un Salacgrīvas NSS)

16. jūlijs U16 vecuma grupa
1. Kandimaa / Kattai (Igaunija)
2. Kitija Martini-Ādamsone / Anete Pundure (PPVK);
3. Elizabete Helēna Štolce / Laura Kristīne Vāvere (Murjāņu Sporta ģimnāzija)

1. Kristiāns Fokerots / Gustavs Auziņš (Murjāņu Sporta ģimnāzija);
2. Krišs Liepiņš / Gabriēls Kokins (Engure / Cēsu PSS/Siguldas VĢ);
3. Armands Rokjāns / Ņikita Dimitrijevs

17. jūlijs U18 vecums grupa
1. Vasiliauskaite / Rudkovskaja (Lietuva);
2. Vakare Radvilaviciute / Gabriele Petrauskaite (Lietuva);
3. Justīne Kleina / Līva Vāvere (Strenču novads / Smiltenes BJSS)

1. Kristiāns Fokerots / Kārlis Ābelītis (Murjāņu Sporta ģimnāzija);
2. Dāvis Storķis / Gustavs Auziņš (Murjāņu Sporta ģimnāzija);
3. Leo Saulītis / Reinis Rorbaks (O-Sands)

Rezultāti – amatieru turnīri

17. jūlijs MIX turnīrs
1. Mārtiņš Pļaviņš / Liene Pļaviņa;
2. Aleksandrs Žodžiks / Ruslana Marnica;
3. Ludmila Jegorova / Raivo Pekalis

18. jūlijs amatieri 2vs2
1. Ivonna Grīnfelde / Santa Izvekova;
2. Ludmila Jegorova / Mairita Bičkovska;
3. Signe Erdmane / Viktorija Zimeta

1. Aleksandrs Avdejevs / Aivars Sviklis;
2. Artūrs Hirkovskis / Mārtiņš Birze;
3. Toms Prokofjevs / Māris Lancmanis

Paldies visiem atbalstītājiem, bez kuriem šis pasākums nevarētu norisināties - Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, kas ir pasākuma stūrakmens, kuri tic un atbalsta mūsu idejas, “Maxima”, kas jau otro gadu priecēja dalībniekus atpūtas mirkļos ar augļiem un nodrošināja vietu, kur paslēpties no saules, “TET” - parasti ar mums kopā ir Doma laukumā, bet prieks, ka šogad pievienojās arī Vecāķos, “Gigant” - atbalstīja GIGANTU spēles, deva iespēju noskatīties paraugspēles, Latvijas Tautas sporta asociācija, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija - atbalsta tautas sportu, tāpēc mēs viens otru saprotam no pusvārda, Pafbet.lv - ir savējais, kas atbalsta kā profesionāļus, tā arī amatierus un rūpējas par pludmales volejbola attīstību Latvijā, LDZ Apsardze rūpējās par mūsu drošību, hoco.lv iepriecināja dalībniekus ar vērtīgām balvām, biofarmācija stiprināja dalībniekus un skatītājus ar vitamīniem, Latvijas Volejbola federācija, 100+ draugi Latvijas volejbolam, ar kuriem sadarbībā tika organizēti jauniešu turnīri.

Vecāķu "Beach Fest 2020" noteikti ir sevi pierādījis kā viens no svarīgākajiem pludmales volejbola pasākumiem vasarā! Tiekamies nākamgad Vecāķos!

Attēlos 18. jūlija spēles

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit