RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Norisinājusies Rīgas ģimeņu sporta diena – aktīvās atpūtas un kopā būšanas svētki

Norisinājusies Rīgas ģimeņu sporta diena – aktīvās atpūtas un kopā būšanas svētki

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 23. decembrī, Sporta klubs "Jari" bija lepns par iespēju BEACH ARENA telpās organizēt krāšņu Rīgas ģimeņu sporta dienu, kurā piedalījās vairāk nekā 80 Rīgas ģimeņu. Pludmales volejbola turnīrā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 29 ģimenes. 

Rīgas Ģimeņu Sporta Diena ir daļa no pilsētas iniciatīvas veicināt aktīvu dzīvesveidu. Pasākumā bija iespēja izmēģināt dažādas aktivitātes, lai apmierinātu gan sporta entuziastus, gan ikvienu sportot gribētaju, turklāt pasākums bija bez maksas. Ģimenes kopā un individuāli piedalījās dažādās sporta aktivitātēs, tai skaitā: pludmales volejbolā, Mamanet, florbolā, pludmales futbolā, badmintonā, tautas bumbā, ģimenes fitnesa treniņā kā arī ģimenes stafetēs un prasmju konkursos.

Aktīvākās ģimenes specbalvu ieguva Gruzīšu gimene par piedalīšanos vislielākajā skaitā aktivitāšu.
Augustu ģimene izcēlās ar augstiem rezultātiem pludmales volejbolā, fitnesā, ģimenes saliedētības stafetē un pludmales futbolā.

Pasākums bija ne tikai sportisks, bet arī sociāls notikums, kurā ģimenes varēja baudīt kopā būšanu, dalīties pieredzē un iedvesmot viens otru veselīgam dzīvesveidam. Dalībnieki atstāja pasākumu ar smaidiem sejā un jaunām atmiņām.

Mēs vēlamies pateikties visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem, kuri palīdzēja padarīt šo pasākumu par neaizmirstamu pieredzi. Jūsu entuziasms un atbalsts ir tas, kas padarīja Rīgas ģimeņu sporta dienu tik īpašu.

Pasākums norisinājās, pateicoties Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālam atbalstam.