RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Azartiskā gaisotnē aizvadīti “Biķernieku trases lielās balvas” bērnu velosvētki

Azartiskā gaisotnē aizvadīti “Biķernieku trases lielās balvas” bērnu velosvētki

Trešdien, 14. jūnijā, lieliskā gaisotnē, valdot pozitīvām emocijām un bērnu priekiem, aizvadītas “Biķernieku trases lielās balvas” sacensības riteņbraukšanā. Ātrākie pedāļu minēji tika noskaidroti 14 vecuma grupās bērniem no 2 – 14 gadiem.

Pateicoties Rīgas domes un sponsoru sniegtajam atbalstam, Latvijas Riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar draugiem no “Riteņvasara” ceturto gadu rīkoja bērnu un jaunatnes sacensības – “Biķernieku trases lielā balva”. Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu no Rīgas un citām Latvijas vietām. Organizatori parūpējās par gana interesantu trasi.

Daļai dalībnieku šīs bija pirmās sacensības viņu dzīvē. Netrūka ne bērnu smaidu, ne vecāku satraukums pirms starta. Uz lielās skatuves kāpa visi dalībnieki, saņemot balviņas no lieliskā atbalstītāja – AS “Tukuma piens” “Baltais” produkciju.

Jaunieši U12 un U14 vecuma grupās sacentās individuālajā braucienā. U14 konkurencē puišiem 11 kilometru distancē labāko laiku sasniedza Kuldīgas riteņbraucējs Rūdolfs Šulcs, kura laiks 16 minūtes un 00 sekundes. Otrā vieta “Smiltenes BJSS” pārstāvim Robertam Judinam, kurš no uzvarētāja atpalika par 38 sekundēm. Labāko trijnieku noslēdza cits kuldīdznieks Lūkass Sitņiks (+00:01:05).

U12 konkurencē pārliecinošs triumfs “RRS” braucējam Everam Buliņš, kurš 5,5 kilometrus veica pēc 8 minūtēm un 30 sekundēm. Otrā pozīcija dobelniekam Eduardam Eihmanim (+00:00:32). Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Rihards Bondars no “RRS”.

Meitenēm U14 grupā pirmā Karlīne Kārkliņa (“RRS”, kuras laiks 11 kilometros 20 minūtes un 25 sekundes. Tikmēr otrā vieta Annai Boļšakovai (“RRS”), 2 minūtes un 26 sekundes aiz uzvarētājas. U12 konkurencē triumfs Šarlotei Ķlumelei no “RRS” (09:21). Viņai sekoja Ieva Gaile (“Kuldīgas NSS/ Goldingen CA”) un Nonna Vlasenko (“RRS”).

Rezultāti pieejami Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā www.lrf.lv.

Informāciju sagatavoja: Toms Markss, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs. Elektroniskā pasta adrese: toms@lrf.lv.