RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss par finansiālu atbalstu tautas sporta sacensību organizēšanai

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss par finansiālu atbalstu tautas sporta sacensību organizēšanai Sports 28.12.2017. 02.01.2018. - 30.12.2018. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments  5. decembrī izsludināja konkursu par finansiālu atbalstu tautas sporta sacensību organizēšanai Rīgā. 

Tautas sporta sacensību finansēšanas konkursu organizē, lai sekmētu rīdzinieku fiziskās aktivitātes un piesaistītu iedzīvotājus sporta nodarbībām, kā arī lai sekmētu tautas sporta sacensību norisi galvaspilsētā. Konkursā aicina piedalīties sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un ir tiešie sacensību organizatori.

Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245 vai e-pastu anrijs.lusis@riga.lv.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. decembra plkst. 12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem.

Konkursa dalībniekiem būs iespēja ierasties uz informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par pieteikumu aizpildīšanas kārtību. Sanāksme notiks 11. decembrī plkst. 11.00 Rīgas Kongresu nama 214. telpā. 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) 2017. gada decembrī izsludina trīs konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai, tajā skaitā Pasaules un Eiropas čempionātu, tautas, bērnu un jauniešu, kā arī  starptautisku sacensību norisei Rīgā.

Rezultāti