RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss par līdzfinansējumu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā 2. kārta

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss par līdzfinansējumu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā 2. kārta Sports 15.09.2023. 01.10.2023. - 30.10.2023. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par līdzfinansējumu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā.

Konkursu rīko ar mērķi organizēt tematisku sporta aktivitāšu pasākumu dažādās Rīgas apkaimēs laika posmā no 2023. gada 1. oktobra līdz 30. oktobrim brīvdienā, nodrošinot bezmaksas sporta un aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei brīvā dabā, kā piemēram pārgājienu, orientēšanās sacensības u.c. dažādās Rīgas administratīvās teritorijas apkaimēs ārtelpā t.sk. parkos, brīvpieejas āra sporta laukumos u.c.

Konkursa tēma: sportošana kopā ar ģimeni ir piedzīvojums, kas saliedē ģimeni kā komandu un nostiprina vēlmi atbalstīt vienam otru, kā arī palīdz atrast jaunus draugus un socializēties.

Aktivitātes paredzētas Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, ģimenēm ar bērniem, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.

Aktivitāšu norises ilgums – ne mazāk kā 7 stundas.

Pretendēt uz līdzfinansējumu var nevalstiskā sporta organizācija, kura savu darbību veic pašvaldības administratīvajā teritorijā un kurai ir vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu organizēšanā.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 15.09.2023. plkst.12.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Nolikums un saistītie dokumenti  - skatīt zemāk.

Atbildīgais: Vaira Platača,  tālr. 67037246, e-pasts: vaira.plataca@riga.lv

Rezultāti