RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta klubam, kurš īsteno veterānu/senioru sportu, paraolimpisko vai pielāgoto sportu Rīgā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta klubam, kurš īsteno veterānu/senioru sportu, paraolimpisko vai pielāgoto sportu Rīgā Sports 23.02.2023. 20.03.2023. - 31.12.2023. Rezultāts

Veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sportu konkursu organizē, lai atbalstītu un veicinātu fizisko aktivitāšu pieejamību, veselīgu dzīvesveidu visa mūža garumā. Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas nodarbojās ar veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sportu un savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Līdzfinansējumu var saņemt sporta bāzes nomai treniņu nodarbību nodrošināšanai, kas notiks laika posmā no 20.03.2023. līdz 31.12.2023.

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 23. februārim plkst. 12.00 noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sporta konkursu, 14. februārī plkst. 12.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā departamenta speciālists atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 13. februārim lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz e-pastu janis.porins@riga.lv.

Atbildīgais par veterānu/senioru, paraolimpisko vai pielāgoto sporta konkursu: Jānis Poriņš, tālr. 67012669, 27144229, e-pasts: janis.porins@riga.lv.

Rezultāti