RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Finansēšanas konkurss "Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā"

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Finansēšanas konkurss "Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā" Sports 15.07.2022. 20.08.2022. - 20.08.2022. Rezultāts

Lai nodrošinātu sporta aktivitāšu norisi 2022. gada 20. augustā Lucavsalā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē līzfinansējuma piešķiršanas konkursu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā. 

Nevalstiskai sporta organizācijai, kas iesniegs pieteikumu dalībai konkursā, iedzīvotājiem ir jāpiedāvā daudzveidīgas sporta aktivitātes: pludmales rotaļas, stafetes, vingrošana, ūdens prieki, veiklības, vingruma un spēka pārbaudījumi, iepazīšanās ar dažādiem sporta veidiem, u.c.

Aktivitātes paredzētas Rīgas iedzīvotājiem, ģimenēm ar bērniem, neatkarīgi no ģimenes locekļu vecuma un fiziskās sagatavotības un notiks bez maksas.

Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas rīko sporta sacensības un savu darbību veic Rīgas pilsētā ar vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu organizēšanā.

Konkursa tēma – Rīgas vasara!

Projektu pieteikumi līdz 15. jūlija plkst. 15.00 iesniedzami tikai elektroniskā formātā, noformēti atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem, nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Uzmanību! Projekta pieteikumam pievienot vēlamo aktivitāšu atrašanās vietu Lucavsalas teritorijā.

Atbildīgais par konkursu: Kristīne Barona, tālr. 67105352, 28822885, e-pasts: kristine.barona@riga.lv

Rezultāti