RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss "Rīgas pilsētas atklāto čempionātu, Rīgas pilsētas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu un apvienoto Rīgas pilsētas atklāto čempionātu un jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošana"

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss "Rīgas pilsētas atklāto čempionātu, Rīgas pilsētas atklāto jaunatnes meistarsacīkšu un apvienoto Rīgas pilsētas atklāto čempionātu un jaunatnes meistarsacīkšu sarīkošana" Sports 21.05.2021. 15.06.2021. - 01.12.2021. Rezultāts

Lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem iesaistīties fiziskās aktivitātēs, motivētu pievērsties aktīvam, sportiskam dzīvesveidam, sekmētu rīdzinieku aktīva brīvā laika pavadīšanas paradumu veidošanos,  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina četrus sporta aktivitāšu līdzfinansēšanas konkursus nevalstiskajām organizācijām.

Konkursu rezultātā tiks piešķirts līdzfinansējums sacensībām, kas plānotas laika posmā no 2021. gada 15. jūnija līdz 1. decembrim.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 21. maija plkst. 14.00 elektroniski parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu, nosūtot tos uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv.

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumus un iepazīstinātu ar nolikumu, prioritātēm un prasībām, tiks rīkoti vairāki tiešsaistes informatīvie semināri.

6. maijā plkst. 15.00 RD IKSD Facebook kontā būs tiešsaistes seminārs, kurā departamenta speciālisti stāstīs par konkursa nosacījumiem un pieteikuma sagatavošanu, kā arī sniegs atbildes uz potenciālo projektu iesniedzēju jautājumiem.

Savukārt Teams platformā projektu pieteicējiem būs iespēja tikties ar katra konkursa departamenta atbildīgo speciālistu, lai noskaidrotu detalizētākus jautājumus jau par konkrēto interesējošo konkursu.  Konkursam “Rīgas čempionātu un jaunatnes meistarsacīkšu noriseiRīgas  pilsētā” seminārs norisināsies 13. maijā no plkst.14.00; pieteikties semināram var pa e-pastu egils.eglītis@riga.lv, papildinformācija pieejama pa tālruņiem 67037246, 27898472.

Informatīvā semināra prezentācija par dokumentu sagatavošanu

Ja laika posmā līdz konkursu noslēgumam stāsies spēkā sacensību vai sporta aktivitāšu ietekmējoši epidemioloģiskās drošības pasākumi, var manīties konkursu iesniegšanas, izvērtēšanas un projektu norises nosacījumi.

Rezultāti