RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss "Starptautisku un nozīmīgu sacensību norise Rīgas pilsētā"

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss "Starptautisku un nozīmīgu sacensību norise Rīgas pilsētā" Sports 21.05.2021. 15.06.2021. - 01.12.2021. Rezultāts

Konkursu “Starptautisku un nozīmīgu sacensību norise Rīgas pilsētā” rīko, lai nodrošinātu un sekmētu starptautiska līmeņa un pilsētai nozīmīgu sacensību norisi Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.

Sacensību norise jāīsteno laikā posmā no 2021. gada 15. jūnija līdz  1. decembrim.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 21. maijam plkst. 14.00 elektroniski parakstīti ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu (vienā EDOC formāta datnē), nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd.sportjaun@riga.lv.

6. maijā plkst. 15.00 RD  RD IKSD Facebook kontā būs tiešsaistes seminārs, kurā departamenta speciālisti stāstīs par konkursa nosacījumiem un pieteikuma sagatavošanu, kā arī sniegs atbildes uz potenciālo projektu iesniedzēju jautājumiem.

Informatīvā sanāksme par konkursa “Starptautisku un nozīmīgu sacensību norise Rīgas pilsētā” nosacījumiem plānota Teams vidē 11. maijā plkst.14.00. Atbildīgais: Inta Streiča, tālr. 67037252, 29662622, e-pasts: inta.streica@riga.lv.

Informatīvā semināra prezentācija par dokumentu sagatavošanu

Pieteikumu dalībai informatīvajā sanāksmē, nosūtīt e-pastā atbildīgajam darbiniekam.

Ja laika posmā līdz Konkursu noslēgumam stāsies spēkā sacensību vai sporta aktivitāšu ietekmējoši pasākumi, attiecīgi tiks grozīti šī paziņojuma nosacījumi.

Rezultāti