RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Rīgas apkaimju sporta festivālu / sporta svētku finansēšanas konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Rīgas apkaimju sporta festivālu / sporta svētku finansēšanas konkurss Sports 09.03.2020. 01.04.2020. - 30.12.2020. Pārtraukts

Informējam, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, ir pārtraucis Rīgas apkaimju sporta festivālu / sporta svētku finansēšanas konkursa projektu izvērtēšanu.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu sporta festivālu vai sporta svētku organizēšanai Rīgas apkaimēs, kurā piedalīties aicina nevalstiskās organizācijas, kas organizē sporta pasākumus un savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Konkursu organizē, lai piešķirtu finansējumu sporta svētku organizēšanai Rīgas apkaimēs, tādējādi dodot iespēju visu vecumu rīdziniekiem un arī pilsētas viesiem piedalīties sporta svētkos, sekmēt savu fizisko aktivitāti un vienlaikus veicināt piederību savai apkaimei, tās iedzīvotājiem.

Sporta aktivitātes apkaimēs jāīsteno laika posmā no 2020. gada 1. aprīļa līdz 30. decembrim

Pieteikumi jāiesniedz līdz 9. marta plkst. 15.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5. Papildu informācija par konkursu pieejama pa tālruņiem: 67037245, 28660964 – Anrijs Lūsis.

Rezultāti

Pielikumi