RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Konkurss pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai Sports 19.11.2019. 26.12.2019. - 26.12.2019. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai. Konkursu rīko, lai nodrošinātu Rīgas iedzīvotājiem bezmaksas sporta aktivitātes, tādējādi sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, radošās izpausmes, kā arī ģimeņu kopīguma stiprināšanu un līdzdarbošanos vienotā komandā. 

Piedalīties konkursā aicinātas nevalstiskās organizācijas, kas organizē dažādus sporta pasākumus un sacensības ne mazāk kā 2 gadus. Pasākuma norises laiks un vieta -  2019. gada 26. decembris no 11.00 līdz 16.00, Rīgas Nacionālā sporta manēža, Kojusalas ielā 9, Rīgā. Pasākuma programmā jāparedz dažādu sporta veidu sacensības un fiziskas, atraktīvas aktivitātes dažādām vecuma grupām, kā arī iespēja vērot dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumus, piedalīties radošās un tehniskās aktivitātēs. Konkursa rezultātā tiks piešķirts finansējums šo aktivitāšu īstenošanai un pasākuma nodrošināšanai. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, kontaktēties ar Departamenta Sporta nodaļas galveno speciālisti Kristīni Baroni (tālr. 67105352, e-pasts: kristine.barona@riga.lv).

Pieteikumi jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, Kr Valdemāra ielā 5 līdz 19.novembra plkst. 16.00, to elektroniskā versija jānosūta pa e-pastu kristine.barona@riga.lv

Rezultāti