Sportisti

Sporta veids: Džudo
Disciplīna: Līdz 100kg
Dzimšanas datums: 04.11.1986
Dzimšanas vieta: Rīga
Pirmais treneris: Andris Pimenovs
Pašreizējais treneris: Oļegs Baskins

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Pludmales volejbols
Dzimšanas datums: 19.10.2001
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas valsts 2.ģimnāzija
Pirmais treneris: Normunds Lūsis
Pašreizējais treneris: Genādijs Samoilovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vieglatlētika
Disciplīna: 100m, 200m
Dzimšanas datums: 14.12.1997
Dzimšanas vieta: Ogre
Izglītība: LU
Pirmais treneris: Anita Koziča
Pašreizējais treneris: Mārīte Lūse

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Džudo
Disciplīna: Līdz 90kg
Dzimšanas datums: 10.05.2000
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
Pirmais treneris: Papuna Hupenija
Pašreizējais treneris: Gatis Mīlenbergs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Basketbols 3x3
Dzimšanas datums: 17.07.1995
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 64.vidusskola, LU
Pirmais treneris: Maija Čunda
Pašreizējais treneris: Raimonds Feldmanis

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Pludmales volejbols
Dzimšanas datums: 23.03.2001
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Ziemeļvalstu ģimnāzija
Pirmais treneris: Andris Krūmiņš
Pašreizējais treneris: Genādijs Samoilovs

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Kamaniņu sports
Disciplīna: 2x
Dzimšanas datums: 04.07.1988
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Valsts Policijas koledža
Pirmais treneris: Jānis Ozoliņš
Pašreizējais treneris: Aivars Kalniņš

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vingrošana
Dzimšanas datums: 18.01.2001
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 9.vakarskola
Pirmais treneris: Ludmila Tiščenko
Pašreizējais treneris: Igors Vihrovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Kamaniņu sports
Disciplīna: 2x
Dzimšanas datums: 15.12.1988
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: LSPA
Pirmais treneris: Aivars Kalniņš
Pašreizējais treneris: Aivars Kalniņš

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Daiļslidošana
Dzimšanas datums: 06.12.1998
Dzimšanas vieta: Saldus
Izglītība: Rīgas 92.vidusskola
Pirmais treneris: Jekaterina Platonova
Pašreizējais treneris: Jekaterina Platonova

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Basketbols 3x3
Dzimšanas datums: 12.07.2000
Dzimšanas vieta: Limbaži
Izglītība: Rīgas 49.vidusskola
Pirmais treneris: Inese Urtiņa
Pašreizējais treneris: Mudīte Zandere

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Paukošana
Disciplīna: florete
Dzimšanas datums: 01.08.2003
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 40.vidusskola
Pirmais treneris: Anna Anaņina
Pašreizējais treneris: Anna Anaņina

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Peldēšana
Dzimšanas datums: 09.04.2003
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Teikas vidusskola
Pašreizējais treneris: Jūlija Kuzmina

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Paukošana
Disciplīna: florete
Dzimšanas datums: 16.01.2002
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Purvciema vidusskola
Pirmais treneris: Jekaterina Salkova
Pašreizējais treneris: Toms Stašulāns

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Pludmales volejbols
Dzimšanas datums: 08.05.1985
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: LSPA
Pirmais treneris: Andris Leitis
Pašreizējais treneris: Genādijs Samoilovs

 

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Bokss
Dzimšanas datums: 22.02.2002
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Pirmais treneris: Sergejs Markevičs
Pašreizējais treneris: Sergejs Markevičs, Genādijs Glazkovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vieglatlētika
Disciplīna: Šķēpa mešana
Dzimšanas datums: 06.05.1992
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Latvijas Universitāte
Pirmais treneris: Indra Eversone
Pašreizējais treneris: Kimmo Kinnunens

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Paukošana
Disciplīna: florete
Dzimšanas datums: 13.03.2002
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 89.vidusskola
Pirmais treneris: Anna Anaņina
Pašreizējais treneris: Anna Anaņina

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Pludmales volejbols
Dzimšanas datums: 29.11.1988
Dzimšanas vieta: Madona
Izglītība: Daugavpils Universitāte
Pirmais treneris: Genādijs Samoilovs
Pašreizējais treneris: Genādijs Samoilovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vingrošana
Dzimšanas datums: 27.06.2002
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Tehnolingvistiskā ģimnāzija
Pirmais treneris: Igors Vihrovs
Pašreizējais treneris: Igors Vihrovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Karatē
Dzimšanas datums: 18.04.2003
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Rīnūžu vidusskola
Pirmais treneris: Dmitrijs Sokolovs
Pašreizējais treneris: Ruslans Sadikovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vieglatlētika
Disciplīna: Šķēpa mešana
Dzimšanas datums: 10.05.1998
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Pirmais treneris: Juris Iklāvs
Pašreizējais treneris: Valentīna Eiduka

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Karatē
Dzimšanas datums: 20.08.1997
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Latvijas Jūras akadēmijas jūrskola, LSPA
Pirmais treneris: Nataļja Korovska
Pašreizējais treneris: Boriss Krasnovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Vieglatlētika
Disciplīna: Trīssolis
Dzimšanas datums: 08.04.1989
Dzimšanas vieta: Sigulda
Izglītība: Latvijas Universitāte
Pirmais treneris: Mārīte Lūse
Pašreizējais treneris: Mārīte Lūse

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Modernā pieccīņa
Disciplīna: 1989-04-21
Dzimšanas datums: 21.04.1989
Dzimšanas vieta: Doņecka, Ukraina
Izglītība: Doņeckas augstākā medicīnas Universitāte
Pirmais treneris: Nadejda Navoseleckaya
Pašreizējais treneris: Mihails Jefremenko

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Skeletons
Dzimšanas datums: 14.01.1999
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Siguldas Valsts ģimnāzija
Pirmais treneris: Gints Dzērve
Pašreizējais treneris: Gints Dzērve

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Modernā pieccīņa
Dzimšanas datums: 23.12.1995
Dzimšanas vieta: Doņecka, Ukraina
Izglītība: Doņeckas 124.licejs, UNIA
Pirmais treneris: Dmitrijs Sidorovs
Pašreizējais treneris: Mihails Jefremenko

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Karatē
Dzimšanas datums: 22.08.1987
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 16.vidusskola, LSPA
Pirmais treneris: Maksims Ivančikovs
Pašreizējais treneris: Rolands Družoks

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Modernā pieccīņa
Dzimšanas datums: 04.09.1994
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Rīgas 80. vidusskola
Pirmais treneris: Leonīds Dmitrijevs
Pašreizējais treneris:

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Ātrslidošana
Dzimšanas datums: 07.04.1986
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Ventspils Augstskola
Pirmais treneris: Māris Birzulis
Pašreizējais treneris: Edvīns Silovs

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Skeletons
Dzimšanas datums: 30.05.1997
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Siguldas Valsts ģimnāzija
Pašreizējais treneris: Gints Dzērve

Uzzināt vairāk

Sporta veids: Skeletons
Dzimšanas datums: 21.11.2000
Dzimšanas vieta: Rīga
Izglītība: Siguldas Valsts ģimnāzija
Pirmais treneris: Nadežda Blūma
Pašreizējais treneris: Gints Dzērve

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit