RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Labāko sportistu godināšana pasākumā "Rīgas sporta laureāts 2022"

Labāko sportistu godināšana pasākumā "Rīgas sporta laureāts 2022"

20. decembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” pasniedza apbalvojumu „Rīgas sporta laureāts 2022” labākajiem galvaspilsētas sportistiem, treneriem, komandām un šī gada populārākā sporta notikuma organizatoriem - video atvērt šeit.

Īpašo balvu nominācijā „Par mūža ieguldījumu sportā” ieguva galda tenisa treneris un sacensību organizators Genādijs Kartuzovs.

„Ir patiess gods pasniegt balvu par mūža ieguldījumu sportā cilvēkam, kuram izvēlētā nodarbošanās ir sirdslieta jau kopš 11 gadu vecuma! Viņš ar savu piemēru var aizraut un iedvesmot arī citus, kuri gatavi sekot idejai un gūt ne tikai prieku, bet arī augstus sasniegumus,” uzsvēra Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks.

2022. gadā par Rīgas labāko sportistu atzīts autosportists Kristaps Blušs, labākās Rīgas sportistes titulu saņēma basketboliste Kitija Laksa, bet kā Rīgas labākā sportiste ar īpašām vajadzībām tika godināta nedzirdīgo sporta pārstāve peldēšanā Zane Embrekte.

Balvu nominācijā „Uzlēcošā zvaigzne sportā” piešķīra džudistei Annai Gulītei, bet kā Rīgas labākā trenere tika sumināta Anita Klapote.

Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīts futbola klubs „RFS”, bet kā „Gada notikums sportā” – Latvijas vīriešu izlases kvalifikācijas spēles pasaules kausam basketbolā.

Visi laureāti saņēma stikla mākslinieces Ilzes Dūdiņas veidotas statuetes un Rīgas pašvaldības sarūpētas naudas balvas.