Foto

Visu vasaru notiks bezmaksas sporta nodarbības brīvā dabā

Galvaspilsētā no 30. maija līdz 2. septembrim profesionālu treneru vadībā norisinās sporta nodarbības brīvā dabā, kas ir piemērotas ikvienam interesantam neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai fiziskās sagatavotības.

Bezmaksas treniņi notiek 20 dažādās Rīgas apkaimēs: Āgenskalnā, Bolderājā, centrā, Daugavgrīvā, Grīziņkalnā, Iļģuciemā, Imantā, Juglā, Ķengaragā, Maskavas forštatē, Mangaļsalā, Mežaparkā, Mežciemā, Pļavniekos, Purvciemā, Sarkandaugavā, Teikā, Vecmīlgrāvī, Ziepniekkalnā un Zolitūdē.

Nodarbības 60 minūšu garumā vada sertificēti sporta treneri, un tās ietvers iesildīšanos, aktīvo daļu un atsildīšanos. Apģērbs un apavi ir jāizvēlas atbilstoši laika apstākļiem un ieteicams līdzi ņemt dzeramo ūdeni.

Norises laiki un vietas, kā arī kontaktinformācija ir pieejama arī sociālo tīklu vietnē “Sporto visa Rīga” un pa tālruņiem 29243428 un 29467859.

Nodarbības finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Veselībai un attīstībai”.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Autors: Rīgas domes Komunikācijas pārvalde