Viktorijas Majorovas dalība starptautiskās sacensībās Tallinā

No 28. novembra līdz 1. decembrim Tallinā norisinājās starptautisks turnīrs galda tenisā, kurā piedalījās Viktorija Majorova. ITTF un ETTU reitinga turnīrs Igaunijā norisinājās pirmo reizi un tajā piedalījās 39 sievietes un 65 vīrieši, kā arī sacensības vienspēlēs notika starp kadetiem un junioriem. Izspēles kārtība sacensībās bija 2 mīnus sistēma ar spēlēm par visu vietu noskaidrošanu un spēles līdz 4 setu uzvarām.

Pirmajā dienā Viktorija turnīru uzsāka ar spēli pret Heljala Anni (Somija) un uzvarēja ar rezultātu 4-2 (5;-11;10;10;7;6), otrajā spēlē, cīnoties ar aizsardzības stila spēlētāju no Igaunijas, Jagnenkovu Alinu, zaudējums 0-4 (5;11;5;10), saglabājot iespēju spēlēt par trešo vietu.

Otrajā dienā spēle pret Igaunijas izlases spēlētāju Grigorjan Karina, kur emociju pilnā spēlē uzvaras laurus plūca Viktorija ar rezultātu 4-3 (-8;8;8;-5;8;-8;3) un otrajā spēlē tiekoties ar spēlētāju Oksanen Janniku (Somija) zaudējums 3-4 (9; -5;-7;5;-6;7;-6), kas nozīmē, ka spēles turpināsies par 13.-16.vietu.

Trešajā dienā Viktorijai Majorovai pirmā spēle ar pretinieci Girlea Maria, kurā ar rezultātu 4-1 (-9;9;8;6;8) uzvarēja spēlētāja no Somijas un cīņā par 15.vietu spraigā 7 setu spēlē (4;-10;-10;9;9;-5;-8) zaudējums Karlin Vital (Izraēla), kā rezultātā izcīnīta 16.vieta un punkti starptautiskajā reitingā Pasaulē un Eiropā.

Paldies Rīgas domei par finansiālu atbalstu.