Vecmīlgrāvja trešo sporta spēļu uzvarētāji noskaidroti

Vecmīlgrāvja trešo sporta spēļu uzvarētāji noskaidroti

Svētdien, 15. jūlijā, Rīgas 31.vidusskolas stadionā Vecmīlgrāvja trešajās sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR!” par medaļām cīnījās vairāki simti tuvākās apkaimes sportiska dzīvesveida piekritēji.

Vislielākā atsaucība jau tradicionāli izrādījās futbolam, bet kopumā sporta spēlēs tika sadalīti 33 medaļu komplekti – astoņi komandu, divdesmit pieci individuālajās disciplīnās.

“Šī gada sporta spēles aizvadījām Latvijas simtgades zīmē. Vairākos sporta veidos to dalībniekiem bija jāpierādā sevi veselas 100 reizes. Piedaloties šajās disciplīnās, aicinājām sporta spēļu dalībniekus „uzdāvināt Latvijai 100!”. Bija iespēja gan 100 reizes pievilkties, gan 100 reizes pietupties, gan 100 reizes  veikt citas sportiskas aktivitātes. Jāatzīst, ka Vecmīlgrāvja iedzīvotāji Latvijai tās lielajā jubilejā uzdāvināja daudzus, daudzus  simtus, kas mūs, kā organizatorus, ļoti iepriecināja,” saka Vecmīlgrāvja attīstības biedrības valdes priekšsēdētāja Inta Biezā.

Arī pēc šīm sporta spēlēm, kas bija jau trešās, viennozīmīgi jāatzīst, ka vecmīlgrāviešiem ir interese par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, un apsveicams ir arī fakts, ka organizatoriem bija izdevies šajās spēlēs iesaistīt daudz jauniešus.

Trešo sporta spēļu medaļas ir atradušas savus saimniekus – sportiskākos, veiksmīgākos un neatlaidīgākos dalībniekus, bet, ja kādam šoreiz nepaveicās, nevajag skumt, jo nākamvasar, nu jau ceturtajās Vecmīlgrāvja sporta spēlēs, būs iespēja revanšēties.

Tomēr vēl šovasar, 12. augustā, visi vecmīlgrāvieši un viesi tiek aicināti uz tradicionālajiem Mīlgrāvja krastmalas svētkiem, kuri tāpat kā sporta spēles notiek, pateicoties Vecmīgrāvja attīstības biedrības veiksmīgajai sadarbībai ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kuri ir šo pasākumu atbalstītāji.

Informāciju sagatavoja Vecmīlgrāvja attīstības biedrība:

Iveta Pāvula

E-pasts: iveta.pavula@adsum.lv

Galerijas