Medaļas

Publicitātes foto

Vecmīlgrāvī norisināsies ikgadējās sporta spēles VECMĪLGRĀVIS VAR!

2024. gada 7. jūlijā Vecmīlgrāvja un kaimiņu apkaimju iedzīvotājiem būs lieliska iespēja piedalīties ikgadējās sporta spēlēs "Vecmīlgrāvis VAR!", kas jau ierasti norisināsies Rīgas 31. vidusskolas stadionā. Šis pasākums ir lieliska iespēja stiprināt Vecmīlgrāvja iedzīvotāju piederības sajūtu, pavadot sportisku un aizraujošu svētdienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Pasākuma programma:

09:00 – 09:45 Reģistrēšanās
10:00 – 10:15 Sporta spēļu atklāšana
10:15 – 14:00 Sporta spēles
14:00 – 14:30 Rezultātu apkopošana
14:30 Apbalvošana

Visas dienas garumā sporta spēļu dalībniekiem varēs gan pārbaudīt savas spējas un iemaņas komandu sporta veidos, gan iemēģināt roku individuālajās stafetēs – svarcelšanā, lēcienos ar lecamauklu, sprintā un citos tradicionālos un ne tik tradicionālos sporta veidos. Šogad īpaši aizraujošas būs pieejamās stafetes, kas piedāvās dažādas izaicinošas un jautras aktivitātes gan lieliem, gan maziem dalībniekiem. "Vecmīlgrāvis VAR!" ir ne tikai sportisks pasākums, bet arī svarīgs sociālais notikums, kas veicina iedzīvotāju labklājību un saliedētību, turklāt pavisam iespējams atklāj kādu jaunu talantu!

Dalībnieku reģistrācija: Komandu reģistrācija notiks pasākuma norises vietā no plkst. 09.00 līdz plkst. 09:45. Katrā komandu sporta veidā jānodrošina atsevišķa komanda, ņemot vērā spēļu pārklāšanās iespējamību. Individuālajos sporta veidos reģistrācija notiks pasākuma norises dienā pirms starta pie konkrētā sporta veida tiesneša.

Vērtēšana un apbalvošana: Komandas netiek vērtētas kopvērtējumā, bet tiek apbalvotas 1.-3. vietas ieguvējas katrā komandu sporta veidā, kā arī 1.-3. vietas ieguvēji individuālajos sporta veidos.

Aicinām visus Vecmīlgrāvja un apkārtējo rajonu iedzīvotājus piedalīties un izbaudīt šo sportisko svētku dienu, stiprinot kopības garu un veselīgu dzīvesveidu. Nāciet, piedalieties, atbalstiet un esiet daļa no "Vecmīlgrāvis VAR!"

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS! Sporta spēles rīko Vecmīlgrāvja attīstības biedrība un Rīgas brīvosta.

Vairāk informācijas.