RVS/LU komanda aizvadīs CEV Izaicinājuma kausa mājas spēli

Trešdien, 30. novembrī, plkst. 19:00 Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1, notiks otrā CEV Izaicinājuma kausa spēle starp "Rīgas Volejbola skolas/LU" komandu un "VK Brusno" komandu no Slovākijas.

Par gaidāmo spēli Rīgas galvenais treneris Daniele Kaprioti saka: “Gatavojāmies šai spēlei tāpat kā iepriekšējai. Cenšamies spēlēt ātru spēli un domāt ātri. Taktiskā, tehniskā un psiholoģiskā puse ir cieši saistītas. Mums jākoncentrējās uz to, kā rīkosimies, reaģēsim un spēlēsim. Tas, ko es saku spēlētājām un kolēģiem, ka pretinieki ir gudri un pārzina volejbolu, viņi spēlēs savu spēli, varbūt pēc zaudējuma pirmajā spēlē viņi būs kaut ko izmainījuši taktiskajā ziņā, tamdēļ viss būs atkarīgs no tā, kā mēs reaģēsi uz šīm izmaiņām un kā rīkosimies attiecīgajās situācijās. Mums jābūt gataviem. Mūsu komandas konsistenci veido tas, ka koncentrējamies uz to, kā mēs paši spēlējam, kā reaģējam un rīkojamies. Mūsu spēlētājas ir cīnītājas, viņas ir gudras un emocionāli spēcīgas, viņām vienmēr ir nepieciešams atcerēties, kas viņas ir. Šis ir Latvijas volejbolā nozīmīgs moments, tāpēc ar nepacietību gaidu satikt klātienē volejbola līdzjutējus un atbalstītājus!”

Pirmajā savstarpējā spēlē "Rīgas Volejbola skola/LU" komanda ar 3:0 (25/21, 25/20, 25:19) apspēlēja "VK Brusno" komandu, tādējādi pirmo reizi izcīnot uzvaru CEV Izaicinājuma kausā.

CEV Izaicinājuma kausā kopumā startēs 60 sieviešu volejbola klubi no Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās un otru izbraukumā, bet summā uzvarētājas iekļūst nākamajā kārtā.

Galerijas