Foto

RIMI Rīgas maratonu skriesim 10. UN 11. oktobrī

RIMI Rīgas maratona organizatori ir gatavi izziņot jaunos starta datumus. 30. Rimi Rīgas jubilejas maratons notiks 10. un 11. oktobrī! 10. oktobrī būs Bērnu diena un Ģimeņu skrējiens, 11. oktobrī – 42 km, 21 km, 10 km un 6 km skrējieni. 

Esam atpakaļ maratona rīkošanas trasē un gatavi izziņot jaunos datumus. 30. Rimi Rīgas jubilejas maratons notiks 10. un 11. oktobrī! 10. oktobrī būs Bērnu diena un Ģimeņu skrējiens, 11. oktobrī – 42 km, 21 km, 10 km un 6 km skrējieni. 

“Nav iespējams prognozēt, kāda būs pandēmijas izplatības attīstība un noteiktie ierobežojumi rudenī, tomēr esam pieņēmuši lēmumu šogad skriet 10.-11. oktobrī,” komentē Aigars Nords, Rimi Rīgas maratona direktors. “Ja ierobežojumi būs pilnībā atcelti, 30. Rimi Rīgas maratons notiks ar jubilejas maratonam atbilstošu vērienu. Ja ierobežojumi būs spēkā, adaptēsimies, ieviešot radošus jauninājumus, kas jubilejas maratonam ļaus bez aizķeršanās noritēt, ievērojot epidemiologu norādījumus. Pirmo reizi pasākuma vēsturē maratons varētu notikt arī virtuāli, dalībniekiem piedāvājot iespēju Rimi Rīgas maratona distanci noskriet individuāli, distanci un laiku fiksējot īpaši sagatavotā aplikācijā. Labā ziņa – mēs skriesim, un 30. jubilejas Rimi Rīgas maratons notiks ar īpašu jubilejas medaļu!”

Aicinām būt atvērtiem un nemulst attiecībā uz iespējamo ierobežojumu rezultātā radītajiem jauninājumiem maratona norisē, tajā skaitā iespējamo virtuālo maratonu vai, piemēram, hibrīd-pasākumu, skrējienam daļēji norisinoties gan fiziski, gan virtuāli. 

Lai iegūtu īpašo jubilejas medaļu, jātrenējas un izvēlētās distances noskriet katram dalībniekam nāksies neatkarīgi no tā, vai maratons notiks, kā ierasts, vai virtuāli. Virtuālā maratona gadījumā, distances un rezultātus fiksēt varēs visās populārākajās skriešanas lietotnēs, viedtālruņos un pulsometros, savukārt, īpaša Rimi Rīgas maratona vietne rezultātus apkopos un uzvarētājus noteiks automātiski. 

Joprojām ceram, ka ierobežojumi lielajiem pasākumiem tiks pilnībā atcelti laicīgi, lai 30.jubilejas maratons 10.-11. oktobrī noritētu kā katru gadu – ar kopīgu startu šoreiz pie Brīvības pieminekļa un finišu Krastmalā, jaunajām trasēm pilsētas skaistākajās ielās, īpašām jubilejas medaļām, enerģijas punktiem un mūziku. Ja, savukārt, saglabāsies ierobežojumi, dalībnieku drošībai neizslēdzam dalītos startus un dalībnieku dalīšanu “viļņos”, virtuālo maratonu un vai tā saucamo hibrīd-pasākumu, kas ļautu ievērot distancēšanos.

Katrs reģistrētais dalībnieks saņems vēstuli ar instrukciju, kas viņam jādara. Pastāv trīs iespējas:

  • piedalīties Rimi Rīgas maratonā jau šogad 10. un 11. oktobrī,
  • nodot savu dalību 10. un 11. oktobrī kopā ar visām papildu lietām (oficiālo Nike skriešanas kreklu, SIS uztura komplektu un citus labumus) kādam citam skrējējam,
  • pārcelt savu dalību uz 2021. gada maiju.

Izvēle jāizdara līdz 12. jūnijam savā lietotāja profilā, ko saņemsi tuvāko dienu laikā savā e-pastā. Tā veicama bez papildu maksas. Pēc 12. jūnija izmaiņas veikt nebūs iespējams.

Reģistrācija Rimi Rīgas maratonam tiks atjaunota tuvākajā laikā.

Skrienam arī 16. un 17. maijā!

Sākotnēji Rimi Rīgas maratona 30. jubilejas pasākums organizatpri plānoja šajā nedēļas nogalē. Tāpēc arī visi aicināti 16. un 17. maijā doties plānotajā skrējienā, atbalstot ideju par maratonu, pat ja tas šobrīd nav iespējams kopā un klātienē. Aicinām skrējējus uzņemt selfijus no iecienītākajiem skriešanas pieturpunktiem – takām, ceļiem, tiltiem, parkiem un pieminekļiem – un dalīties ar foto sociālajos tīklos, radot vienotu kopības sajūtu aizrautībā pret skriešanu, pat ja šobrīd jāskrien atsevišķi.   

http://rimirigamarathon.com/

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit