Rīgas Volejbola skola/Latvijas Universitāte uzsāk 2021./2022. gada sezonu ar dalību Superkausā

Sestdien, 25. septembrī, Jēkabpils sporta namā tika aizvadīts "Optibet" Superkauss, kur Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda atzina Volejbola kluba "Jelgava" pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 2:3 (26:24 / 15:25 / 22:25 / 25:21 /11:15).

Pirmo setu ar servi iesāka VK "Jelgava" komanda; RVS/LU seta garumā rādīja pārliecinošu sniegumu, esot visu setu vadībā, tomēr seta galotnē jelgavnieces spēja pietuvoties, izlīdzinot rezultātu 24:24. Bija nepieciešamas četras setbumbas, lai RVS/LU gūtu uzvaru setā. Pirmajā setā RVS/LU komandai uzvara 26:24.

Otro setu ar +3 iesāka RVS/LU, tomēr sekoja neveiksmīgas epizodes, un jelgavnieces rezultātu spēja izlīdzināt (3:3). Arī turpmākajās epizodēs labāks sniegums jelgavnieču izpildījumā, gūstot sešus punktus pēc kārtas, noturot pārliecinošu vadību un pakāpeniski to palielinot, neļaujot RVS/LU uzvarēt setā. Seta noslēgumā 25:15 par labu pretiniecēm.

Trešo setu RVS/LU iesāka veiksmīgi, esot vadībā 3:1, tomēr turpmākajās epizodēs vairākas kļūdas un pretinieču pārliecinošs uzbrukums, un rezultāts jau 7:14, tomēr seta galotnē, pateicoties pašaizlīdzīgajai darbībai aizsardzībā, lielo rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz -3. RVS/LU nespēja apstādināt Jelgavas komandas līderi Inesi Jursoni blokā un neveiksmīgi darbojās uzbrukumā, kas ļāva VK "Jelgava" gūt uzvaru setā ar 25:22.

Ceturto setu pārliecinošāk iesāka RVS/LU, bet jelgavnieces bija tur pat blakus. Lieliski Lāsmas Ozolas bloki un komandas rezultatīvie uzbrukumi, kā arī pašaizliedzīga spēle aizsardzībā ļāva gūt uzvaru 4. setā RVS/LU komandai ar rezultātu 25:21.

RVS/LU uzvara ceturtajā setā nozīmēja, ka ir atkārtojies pagājušā gada scenārijs, un Superkausa ieguvējas tiks noskaidrotas piektajā setā. Abas komandas rādīja lielisku spēli uzbrukumā un aizsardzībā. Izšķirošie notikumi risinājās seta beigās. Lāsma Ozola ieservēja lielisku “eisa” servi, izlīdzinot rezultātu 10:10, tomēr spēles galotnē lielisku uzbrukumu un bloku demonstrēja jelgavnieces, uzvarot setā ar 15:11 un vedot mājās "Optibet" Superkausu.

Lāsma Ozola pēcspēles intervijā atzina: "Spēle negāja, kā gribētos; tās ritējums bija ļoti viļņains. Kad pretinieces saņēmās, mēs atslābām, un, kad pretinieces atslāba, mēs saņēmāmies, bet ar to šoreiz nebija gana..."

Rezultatīvākās spēlētājas RVS/LU komandā bija Lāsma Ozola un Adelīna Gerliņa (abām pa 12 punktiem), 11 punkti – Kramēnai, 10 punkti – Krustkalnei. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta cēlāja Elza Reknere.

Paldies sacensību organizatoriem un Jēkabpils pašvaldībai par lielisko pasākumu un atmosfēru tā laikā!

Seko līdzi Rīgas Volejbola skolas sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu arī par turpmākajām spēlēm!