Daugavas sporta nama ēka

Foto: Photo Agency F64

Rīgas pašvaldība atjaunos Daugavas sporta nama ēku, peldbaseina telpu un priekšlaukumu

Rīgas dome trešdien, 12. jūnijā, nolēma atjaunot Daugavas sporta nama ēku, peldbaseina telpu un priekšlaukumu. Projekta gaitā paredzēta apgaismojuma, ventilācijas sistēmu, griestu apdares nomaiņa lielā peldbaseina telpā, kā arī basketbola “Slavas alejas” izbūve sporta nama priekšlaukumā.

“Rīga ieguldīs nozīmīgas investīcijas sporta infrastruktūras uzlabošanā, sākot Daugavas sporta nama ēkas, peldbaseina telpu, priekšlaukuma atjaunošanas darbus un izbūvējot “Slavas aleju”, kas jau gadiem ir gaidījusi savu kārtu. Daugavas sporta namā paredzēts pilnībā nomainīt ugunsdrošības sistēmas un peldbaseina zonā nomainīt esošās ventilācijas sistēmas, apgaismojumu un veikt griestu apdares atjaunošanu, tāpēc, realizējot šo projektu, mēs ne tikai uzlabosim sporta nama funkcionalitāti un estētiku, bet arī nodrošināsim mūsdienīgu un drošu vidi sporta entuziastiem un iedzīvotājiem," uzsver Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks.

Rīgas dome lēmusi īstenot šo pašvaldības prioritāro projektu “Daugavas sporta nama ēkas Krišjāņa Barona ielā 107, Rīgā, peldbaseina telpu un priekšlaukuma atjaunošanas darbi” par kopējo summu līdz 1 223 000 eiro. Rīgas pašvaldības līdzfinansējums paredzēts līdz 183 450 eiro no pašvaldības budžeta, aizņēmums no Valsts kases projekta īstenošanai veidos 1 039 550 eiro.

Realizējot projektu, tiks veikta lietderīga investīciju īstenošana pašvaldības autonomās funkcijas nodrošināšanai. Par projekta īstenošanu atbildīgā iestāde ir Rīgas pašvaldības Īpašuma departaments.

Būvdarbus veiks SIA "Apsa būve". Būvdarbus plānots pabeigt piecu mēnešu laikā.

Informāciju sagatavoja: Ineta Miglāne, Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: ineta.miglane@riga.lv.