Noslēdzies pasaules kausa "IWT Latvian Open 2018" posms raketlonā

Noslēdzies pasaules kausa "IWT Latvian Open 2018" posms raketlonā

Nedēļas nogalē, 13. un 15. jūlijā, Rīgā, tenisa klubā ENRI norisinājās Pasaules Kausa posms raketlonā - "IWT Latvian Open 2018", kur sacentās 99 sportisti no 18 valstīm. Kopumā tika sadalītas medaļas 17 kategorijās.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportists Leon Griffith finālā pārspējot 2016. gada Latvian Open uzvarētāju Dan Busby (Lielbritānija). Bronzas medaļa  Michal Horachek - jāatzīmē, ka šis ir pirmais Čehijas sportistu goda pedestāls Elites grupā vīriešiem raketlona vēsturē.

Sieviešu konkurencē nepārspēta Pasaules čempione un ranga līdere Christine Seehofer (Austrija), sudrabs Zviedrijas sportistei Anna-Klara Ahlmer, bet trešo vietu izcīnīja Hannah Boden (Lielbritānija).

Jāatzīmē arī Latvijas sportistu panākumi - Artūram Zaicevam 4.vieta vīriešu Elites grupā un sudrabs dubultspēlēs kopā  ar Uldi Dzirkali - finālā nācās piekāpties vienai no pasaules labākajām dubultspēļu komandām Busby/Griffits. Prieks par mūsu junioru startu - sudrabs Artūram Dzirkalim, bronza Ugam Puikevicam, bet par uzvarētāju kļuva Somijas sportists Joel Pennanen. Noteikti jāatzīmē mūsu spotistes - Sanitai Vīlisterei uzvara 40+ vecuma grupā, kā arī bronza Amatieru kategorijas jauktajās dubulspēlēs kopā ar Maxim Levitin (Krievija). Latvijas pagājušā gada čempionei Anetei Zāberei kopā ar Somijas sportisti Heli Makela sudrabs sieviešu amatieru dubulspēlēs. Kopumā tika nospēlētas 268 spēles, turnīru varēja vērot tiešraidē www.fokuss.tv. 

Uzvarētāji: http://fir.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=B389E17D-D6AB-4D11-994F-1A6002CAAF22 

Visi turnīra rezultāti: http://fir.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=B389E17D-D6AB-4D11-994F-1A6002CAAF22
 

 

Zigmārs Puikevics, turnīra "IWT Latvian Open 2018" direktors