Noslēdzies Latvijas kauss Ērika Lieknes piemiņai 2022

Aizvadītajā sestdienā, 12. novembrī, Rīgā, E. Birznieka-Upīša ielā 21E, norisinājās Latvijas Kauss Ērika Lieknes piemiņai 2022 U14, U16 vecuma grupās. U14 vecuma grupā spēkiem mērojās 63 zēni un meitenes, bet U16 vecuma grupā 40 jauno džudistu.

U14 vecuma grupā meiteņu konkurencē, svara kategorijā līdz 40kg uzvaru svinēja Lauma Līva Saklaure, līdz 52kg Nikola Gluhovska, bet svara kategorijā +57kg par uzvarētāju kļuva Alesja Vinceloviča.

U14 vecuma grupā zēniem, svara kategorijā līdz 35kg nepārspēts palika Deivs Zvaners, līdz 38kg Bogdans Červinskis, līdz 42kg Mārtiņš Ieviņš, līdz 46kg Nikita Lesnieks, līdz 50kg Maksims Solovjovs, līdz 55kg Igors Podkujko, līdz 60kg Dmitrijs Kolosovs, līdz 66kg Rihards Mastiņš, bet svara kategorijā +66kg uzvaru izcīnīja Aleksandrs Apsalons.

U16 vecuma grupā meitenēm, svara kategorijā līdz 52kg nepārspēta palika Ksenija Zučika, bet svara kategorijā +63kg uzvaras laurus plūca Anastasija Isajeva.

U16 vecuma grupā zēniem, svara kategorijā līdz 50kg par uzvarētāju kļuva Artemijs Fadejevs, līdz 55kg Daniels Abalihins, līdz 60kg Markuss Zuģickis, līdz 66kg Daniels Zvaners, līdz 73kg Sergejs Adatiņš, līdz 81kg Artūrs Jacenko.

Kausa ietvaros tika pasniegti arī pateicības raksti – trenerim Oļegam Baskinam par ieguldījumu sportista Antonija Reinaldo De Anželisa sagatavošanā augstiem sasniegumiem. Treneris Jevgenijs Borodavko saņēma pateicības rakstu par ieguldījumu sportista Maksima Bižāna sagatavošanā augstiem sasniegumiem. Treneris Rasims Balahajevs saņēma pateicības rakstu par džudista Matīsa Zeiļas sagatavošanu augstiem sasniegumiem.

Savukārt, džudistam Antonija Reinaldo De Anželim tika pasniegts pateicības raksts par izcīnīto bronzas godalgu nesen notikušajā Eiropas čempionātā U23.

Kausa norisi finansiāli atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.