Foto

Noslēdzies Eiropas jaunatnes čempionāts galda tenisā

Latvijas zēnu un meiteņu junioru izlases piedalījās Eiropas jaunatnes čempionātā galda tenisā. Šajās sacensībās Latvijas izlasi pārstāvēja rīdzinieki Sabina Musajeva un Daniels Kogans.

Bez jau minētajiem rīdziniekiem zēnu izlases sastāvā startēja Aleksandrs Pahomovs no Preiļiem, Deniss Vasiļjevs no Rēzeknes un Maksims Staševskis no Salaspils. Meitenēm bez Sabinas Musajevas Latviju pārstāvēja Rēzija Meļķe no Iecavas un Daniela Kučinska no Bauskas.

Latvijas zēnu izlase apakšgrupā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:1 pret kaimiņvalsti Lietuvu un sīvā cīņā piekāpjoties Īrijas izlasei ar rezultātu 1:3 ierindojās otrajā vietā, kas ļava turpināt cīņas par 17.-30.vietu. Diemžēl nācās atzīt arī Dānijas un Slovēnijas izlašu panākumus. Spēlē par 29.-30.vietu ar rezultātu 3:1 tika uzvarēta Luksemburgas komanda.

Pavisam čempionātā piedalījās komandas no 38 valstīm. Lielākais ieguldījums kopējā rezultātā tieši Danielam Koganam (attēlā) - astoņās vienspēlēs gūtas 5 uzvaras.

Danielam Koganam labākais rezultāts arī individuālajās sacensībās - junioru dubultspēlēs kopā ar Igaunijas pārstāvi Staņislavu Strogovu izdevās iekļūt labāko 32 pāru skaitā. Sabina Musajeva pārvarēja jaukto dubultspēļu pirmo kārtu kopā ar partneri no Izraelas Tal Israeli. Kopumā mūsu jauniešu startu šājās sacensībās var vērtēt kā labu, ņemot vērā to, ka abi rīdzinieki arī nākamgad vēl būs junioru vecumā.

Meiteņu izlase uzrādīja sliktāku rezultātu un ierindojās 34.vietā. 
27. jūlijā sāksies jauniešu kadetu sacensības kur LR izlases sastāvā startēs arī rīdzinieks Artūrs Spalis. Novēlam viņam veiksmi!

Visa informācija par sacensībām - atvērt šeit.
un rezultātiem - atvērt šeit.

Junioru izlase ar treneriem