Noslēdzies BMX Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2020

Rīgas atklātajā čempionātā BMX, kurš sestdien, 22. augustā, notika Mežaparka BMX trasē, uzvaru izcīnīja visu dienu pārliecinošu sniegumu demonstrējušais sacensību favorīts - potenciālais Tokijas Olimpisko spēļu Latvijas izlases dalībnieks Helvijs Babris, kurš ikdienā pārstāv MŠA/Valmieras puikas. Otrajā vietā Daniels Eglītis no Gulbenes Velo Fans, trešajā – Arnis Zecmanis no Ventspils Spars.

Paralēli šīm sacensībām norisinājās arī Rigas pilsētas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes BMX.
Īpaši dramatiska cīņa izvērtās 15-16 gadu jauniešu grupā. Puiši iesaistījās bezkompromisa cīņā, kurā neiztika arī bez kritieniem. Pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja viens no sacensību galvenajiem favorītiem Mikus Freimanis no BMX Riga/ RRS. Uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Edgars Langmanis no BMX Riga /RRS, kurš brauca pie gadu un divus gadus vecākiem sportistiem. Otrajā vietā Mikus Freimanis no BMX Riga / RRS, trešajā – Dāvis Jānis Elbrets no BMX klubs Tālava / VBSS.
13-14 grupā uzvaru izcīnīja Igaunijas sportists Tonis Mugra, otrajā vietā atstājot gadu jaunāko Kristeru Apelu no BMX Riga / RRS, savukārt trešais - Eduards Bučiņš no BMX Tukums.
Meiteņu kategorijā visas dienas garumā lielisku sniegumu demonstrēja BMX Riga / RRS sportiste Paula Kibare, kura izcīnīja uzvaras visos braucienos arī pie gadu un divus gadus vecākām sportistēm. Otrā vietā Helēna Amanda Brūvere no BMX Riga / RRS, trešajā Igaunijas sportiste Anni Aninama.
Sacensības norisinājās ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamneta atbalstu.  Paldies sponsoriem - Sportland, Maxima Latvija, Latvijas Maiznieks, Vitamin Performance.