Loka šāvēji Jonasts un Melle izcīna 6.vietu paraolimpiskā EK posmā

Loka šāvēji Jonasts un Melle izcīna 6.vietu paraolimpiskā EK posmā

Latvijas labākie paraolimpiskie loka šāvēji Gints Jonasts un Ieva Melle aizvadījuši Eiropas kausa posmu Itālijā, Olbijā, kur izcīnījuši sesto vietu jaukto komandu sacensībās ar olimpisko loku.

Individuālajās sacensībās vispirms priekšsacīkstēs Jonasts ar 535 punktiem ierindojās 19. pozīcijā starp 21 dalībnieku, bet pēc tam pārvarēja vienu izslēgšanas turnīra kārtu, otrajā piekāpjoties vēlākajam finālistam Ireneušam Kapustam no Polijas. Savukārt Ieva Melle dāmu priekšsacīkstēs ar 528 punktiem bija 11. vietā starp 14 loka šāvējām, turpinājumā apstājoties jau izslēgšanas turnīra pirmajā duelī.

Līdz ar to noslēgumā abi latvieši ieņēma dalītas devītās vietas.

Tāpat Melle ar Jonastu piedalījās jaukto pāru sacensībās, kur vispirms priekšsacīkstēs sasniedza vājāko, astoto, rezultātu, bet pēc tam spēja atņemt trīs punktus vēlākajai finālistei Krievijai, kas noslēguma kopvērtējumā Latvijas pārim deva sesto vietu.

Pirms diviem gadiem Melle un Jonasts piedalījās Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs, kur Melle iekļuva ceturtdaļfinālā un izcīnīja astoto vietu, kamēr jaukto pāru sacensībās viņi bija devītie.

Sagatavoja: Latvijas Paralimpiskā komiteja un Ints Megnis