Lieliski IK Ausekļa orientieristu starti Pasaules Skolēnu čempionātā

No 29. aprīļa līdz 5. maijam Igaunijā, Otepes pievārtē, norisinājās Pasaules Skolēnu orientēšanās čempionāts, kurā lieliski startēja Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" 7 jaunie orientieristi.

22 valstu izlašu konkurencē izcilākos rezultātus sasniedza Dāvis Šolmanis un Emīls Lazdāns, kuri izcīnīja zelta medaļas vidējā distancē, bet garajā distancē atbilstoši ierindojās 6. un 5. vietā. Lielisks sezonas sākums!

Vēl atzīstamus rezultātus sasniedza vidējā distancē Matīss Saulīte 8. vieta un Gustavs Staņa 10. vieta, bet garajā distancē 10. vietā ierindojās Kārlis Stradiņš, kā arī startējot Latvijas valsts izlasē pie medaļām kopvērtējumā W1 grupā – 2. vietā A. Blūma, W2 grupā – 3. vietā L. Berķe, M1 grupā – 3. vietā D. Šolmanis, Matīss Saulīte un K. Stradiņš, M2 grupā – 2. vietā E. Lazdāns un G. Staņa.