Latvijas komanda teicami uzsāk dalību Eiropas čempionātā veikbordā aiz laivas

30. jūlijā Rieti provincē, Itālijā uzsācies Eiropas čempionāts veikbordā aiz laivas, kurā Latvijas komandu pārstāv 3 sporisti dažādās vecuma kategorijās. Pērn Rīgā notikušajā čempionātā Latviju pārstāvēja 8 sportisti, komandu vērtējumā izcīnot augsto 6. vietu!

Šogad čempionātā piedalās 116 sportisti no 16 valstīm.

Pēc pirmajām divām sacensību dienām lieliskus rezultātus uzrādījuši visi mūsu sportisti. Alise Krūze U18 meiteņu kvalifikācijā savā grupā ierindojās 2. vietā, tādejādi uzreiz izcīnot vietu sestdien paredzētajā finālbraucienā. Savā U18 puišu kvalifikācijas braucienā Jānis Zalpēteris palika nepārspēs, tādejādi kvalificējoties pusfinālam ar labāko starta pozīciju. Vēlāk sekojošajos Master grupas braucienos Roberts Liņavskis arī spēja apsteigt visus savus konkurentus un izcīnīja labāko vietu ceturtdien paredzētajos pusfināla startos.

Savukārt, video tiešraide tiek nodrošināta IWWF facebook  kanālā.

Attēlos no kreisās: Alise Krūze, Jānis Zalpēteris, Roberts Linavskis