Latvijas komanda aizvada teicamus pusfinālus Eiropas čempionātā veikbordā aiz laivas

Latvijas komanda aizvada teicamus pusfinālus Eiropas čempionātā veikbordā aiz laivas

Eiropas čempionātā veikbordā aiz laivas lieliskus pusfināla startus aizvadījuši mūsu sportisti Jānis Zalpēteris un Roberts Liņavskis savās vecuma kategorijās. Abi sportisti uzrādīja cienījamu sniegumu un pārliecinoši iekļuva sestdien paredzētajos finālbraucienos.

Atgādināsim, ka vietu finālā jau iepriekš izcīnīja U18 grupas braucēja Alise Krūze, tādejādi finālbraucienos redzēsim visus trīs mūsu komandas sportistus!

Jānis Zalpēteris stabili veica abas sacensību taisnes un kā sarežģītākos izpildīja Tantrum to blind un Heel side Back side 5. Savukārt Roberts Liņavskis sarežģītos laika apstākļos izpildīja gan Whirlybird, gan arī Crow Mobe, kā arī virkni ar standartelementiem, tādejādi apsteidzot Nīderlandes pārstāvi, kurš vēl nesen startēja spēcīgākajā Open grupā.

Eiropas čempionāta ietvaros notiks arī Eiropas kausa finālsacensības, kurās visi trīs mūsu sportisti izcīnīja starta vietas, piedaloties Eiropas kausa posmos Portugālē, Francijā un Lielbritānijā. Mūsu sportistiem ir visai maz izredžu cīnīties par augstām vietām, jo viņi, pārstāvot junioru un 30+ grupas, sacentīsies pārsvarā ar spēcīgākās Open grupas sportistiem. Tomēr, šīs būs labas treniņsacensības pirms sestdien gaidāmajiem Eiropas čempionāta fināliem.

Eiropas čempionāts veikbordā aiz laivas uzsākās 30. jūlijā Rieti provincē, Itālijā. Latvijas komandu pārstāv 3 sportisti dažādās vecuma kategorijās. Pērn Rīgā notikušajā čempionātā Latviju pārstāvēja 8 sportisti, komandu vērtējumā izcīnot augsto 6. vietu! Šogad čempionātā piedalās 116 sportisti no 16 valstīm.

Sacensību rezultāti pieejami tiešsaistē IWWF mājas lapā: https://www.iwwfed-ea.org/boatwake/competitions/2018

Savukārt, video tiešraide tiek nodrošināta IWWF facebook  kanālā.