Latvijas izlasei otrā vieta starptautiskā sēdvolejbola turnīrā "Rīgas kauss 2023"

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 16. līdz 18. jūnijam, Rīgas volejbola centra sporta kompleksā (Ganību dambī 20a), notika VIII starptautiskais sēdvolejbola turnīrs "Rīgas kauss 2023". Turnīrā piedalījās piecas komandas no Kazahstānas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Vispirms komandas izspēlēja "apli", kur visas komandas spēlēja katra ar katru. Pirmo un otro vietu ieguvušās komandas tikās finālā, bet trešo un ceturto vietu, ieguvušās komandas spēlēja par bronzas medaļām.

Turnīra pirmajā dienā Latvijas izlase grupā aizvadīja visas 4 spēles pēc kārtas un izcīnīja 4 uzvaras, nodrošinot sev vietu finālā. Turnīra otrajā dienā starp pārējām komandām tika noskaidrota otrā fināliste, par to kļuva komanda "Lietuva 2", kuru mūsu komanda uzvarēja pirmajā dienā.
Finālā Latvijas izlase grūtā, smagā cīņā ar rezultātu 1:3 diemžēl zaudēja, tādejādi izcīnot augsto otro vietu.