Foto

Konkurss tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina līdzfinansējuma piešķiršanas konkursu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai galvaspilsētā 2022. gada septembrī.

Konkursu  Eiropas sporta nedēļas ietvaros rīko ar mērķi nodrošināt sporta aktivitātes dažādās Rīgas apkaimēs no 2022. gada 23. septembra līdz 2022. gada 30. septembrim. Tajā ir aicinātas piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas darbību veic Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kam ir vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu rīkošanā.

Pretendentiem ir jāpiedāvā iespēja iesaistīties daudzveidīgās bezmaksas sporta aktivitātēs, tai skaitā stafetēs, vingrošanas nodarbībās, dažādu sporta veidu izzināšanā, veiklības, vingruma un spēka pārbaudījumos u.c. Aktivitāšu norises ilgums jāplāno ne mazāks kā septiņas stundas un tām jābūt piemērotām ikvienam neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības, tostarp ģimenēm un bērniem.

Nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami šeit. Projektu pieteikumi, kas noformēti atbilstoši konkursa nosacījumiem, iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 16. augusta plkst. 16.00, nosūtot tos uz e-pasta adresi iksd@riga.lv.

Atbildīgā par konkursu: Kristīne Barona, tālrunis: 67105352, e-pasts: Kristine.Barona@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit