Karstais un saulainais Rīgas čempionāts orientēšanās sportā 2018

Karstais un saulainais Rīgas čempionāts orientēšanās sportā 2018

Nedēļas nogalē,14. jūlijā, spītējot karstumam un saulei, vairāk kā 300 orientieristu Jaunciema apkārtnē Rīgas mežos sacentās par Rīgas orientēšanās čempiona tituliem. 

Piedalījās gan meistars, gan iesācējs, visu vecumu orientieristi! Spraigās cīņas norisinājās 8 jauniešu vecuma grupās, 10 veterānu un protams arī elites sportistu grupās. Pavisam tika sadalīti 40 medaļu komplekti. Veiksmīgākie tika apbalvoti ar īpaši šīm sacensībām dizainētām medaļām, diplomiem un balvām. Prestižākajā elites grupā dāmu konkurencē par Rīgas čempioni kļuva mūsu viena no spēcīgākajām valsts izlases dalībniecēm - Inga Dambe (Paimion Rasti), otrajā vietā atstājot Madaru Šneideri (IK Auseklis), trešajā - Madaru Šadrinu (OK Kāpa). Elites vīru grupā pirmajā vietā ierindojās Alvis Reinsons (Mežmalas MTB / MadonaS BJSS), otrajā vieta atstājot Andri Gaili (IK Auseklis) un trešajā vietā Endiju Titomeru (OK Alnis / JNSC).

Jauniešu grupu uzvarētāji – Anete Vintiša (W8), Kristofers Laķis (M8), Anna Godiņa (W10), Lars Anders Luiks (M10), Kristiāna Šaško (W12), Uvis Šolmanis (M12), Laura Berķe (W14), Gustavs Staņa (M14), Kristīne Berķe (W16), Nils Ciglis (M16), Paula Līga Alksne (W18), Ansis Poikāns  (M18), Ieva Stoldere (W20), Madis Ciglis (M20).

Īpašs prieks rīkotājiem par daudzajiem tautas orientēšanās sacensību Magnēts orientieristiem, kuri pirmo reizi pamēģināja pakāpi augstāku sacensību modeli, kad starts ir pēc izlozes kā tas norisinās Latvijas kausa sacensībās. Cerams, ka starti bija veiksmīgi un iesāktais meistarības celšanas ceļš tiks turpināts.

 

Elites grupās šoreiz gan piemiņas balvas no Rīgas čempionāta rīkotājiem , gan balvas no sacensību atbalstītāja TEMPUR Latvija. Pirmo trīs vietu ieguvēji W21E un M21E grupās ieguva Dāvanu kartes no veikala TEMPUR Latvija. 1.vieta - 300 eur , 2.vieta - 200 eur, 3.vieta - 100 eur apmērā. 

Savukārt mūsu atbalstītājs GARMIN bija sarūpējis 2 Vivofit aproces bērniem un Garmin Forerunner 645 GPS skriešanas pulksteni. Vivofit Jr.2 aproces, kuras tika izlozētas starp pašiem jaunākajiem - WM8 un WM10 grupu dalībniekiem. Veiksmīgie - Marta Kuprovska un Mārtiņš Cīrulis. Savukārt Garmin Forerunner 645 GPS skriešanas pulksteni vinnēja Kristīne Bērziņa.

Paldies, ka piedalījāties, paldies, ka palīdzējāt radīt orientēšanās svētkus, bet mums rīkotājiem bija prieks censties! Karstās vasaras cīņas nu ir galā, tiksimies Rīgas čempionātā 2019!

Pateicamies mūsu atbalstītājiem un sadarbības partneriem - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, SIA Rīgas meži, SIA Tempur Latvija, Garmin, komentētājam - Andrim Rupajam un mūsu video veidotājam Indriķim Rusovam. Īpašs paldies kluba Auseklis lielajiem un mazajiem palīgiem.

Rīgas čempionāta 2018. rezultāti skatāmi ŠEIT