Kā Ghetto Games izdevās izveidot video pasaulē labākajam slam-dunk šovam

Kā Ghetto Games izdevās izveidot video pasaulē labākajam slam-dunk šovam

2018.gada 11. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā norisinājās starptautiskās slam-dunk sacensības «Kings of Air». Ghetto TV komanda gatavo video apskatus par visiem «Ghetto Games» pasākumiem, bet plānojot  slam-dunk video atskatu bija vēlme radīt ko īpašu un nofilmēt video atskatu, izmantojot tikai viedtālruņus – Samsung Galaxy S9.

Ceturtdien 2. augusta vakarā plkst. 19.00 Grīziņkalnā notiks «Kings of Air» video atskata prezentācija plašākai auditorijai prezentējot to uz lielajiem ekrāniem, kā arī izstāstot par tehnisko pusi, kā to izdevās paveikt.

Ghetto TV komandas vadītājs Indulis Pelnēns stāsta, ka šāda dinamiska pasākuma filmēšanai ir nepieciešamas prasmes un pieredze: «Ja izlaidīsim ļoti labu mirkli no pasākuma, tad to jau pārfilmēt nebūs iespējams – neviens šo pašu triku neizpildīs atkārtoti. Visa pasākuma laikā mēs izmantojam vairākas viedtālruņus, lai neko nepalaistu garām un izstrādātu augsta līmeņa video produktu. Šogad nolēmām pieņemt izaicinājumu un «Ghetto Games» sezonas kulminācijas notikumu nofilmēt ar viedtālruņiem – Samsung Galaxy S9. Viedtālruņi uzlikām arī uz īpaša drona, lai sarūpētu video no augšas. Mums izdevās izveidot ko tādu, ar ko paši varam lepoties», komentē Indulis Pelnēns.

Šogad slam-dunk sacensības norisinājās zem Latvijas simtgades zīmes kopā ar nacionālo atribūtiku un mūziku, kur uzstājās arī slavenā mūzikas grupa «Tautu meitas».

Ceturtdien, 2. augustā, Ghetto Games kolizejā (adrese: Pērnavas 42, Rīga), Ghetto TV komanda dalīsies pieredzē par to, cik viedtālruņi tika izmantoti filmēšanas laikā, kā veicās ar montāžas darbiem un padalīsies ar informāciju par to, kā kvalitatīvi ir iespējams uzfilmēt pasaulē labāko slam-dunk konkursu ar viedtālruņiem. «Kings of Air» pēc pasākuma video prezentācija pl.19.00

Papildu informācija:
Indulis Pelnēns, Ghetto TV direktors